MMA PLBonus BGCBonus BGC pokazuje swój trening: Tak wygląda rozruch, bieg do odcinki [WIDEO]

Bonus BGC pokazuje swój trening: Tak wygląda rozruch, bieg do odcinki [WIDEO]

Bonus BGC pokazuje swój trening. Tym razem poznański celebryta związany ze środowiskiem mieszanych sztuk walki pokazał fanom jak wygląda jego poniedziałkowy rozruch.

Bonus BGC już 20 marca wystąpi na gali PunchDown 3 w Poznaniu. Tam mierzy się z Warszawskim Dresikiem w walce na tzw/ liście/lepy/listwy.

Swoje przygotowania do tej formuły, a także do kolejnej walki w MMA prowadzi w Cichy Boxing Team w Poznaniu, gdzie prezentuje kibicom migawki ze swojego wysiłku.

Bonus BGC pokazuje swój trening: Tak wygląda rozruch, bieg do odcinki

W najnowszym opublikowanym filmie, Bonus BGC pokazał kibicom jak wygląda jego poniedziałkowy rozruch:

“Żeby nie było że jestem gołosłowny . Tak wyglada mój rozruch w poniedziałek 💦 Bieżnia mechaniczna i bieg do odcinki.” – napisał Bonus BGC.

Żeby nie było że jestem gołosłowny . Tak wyglada mój rozruch w poniedziałek 💦 Bieżnia mechaniczna i bieg do odcinki

Posted by BONUS BGC on Monday, March 1, 2021

To nie wszystkie filmy, jakie opublikował on w ostatnim czasie. Kilka dni temu Bonus BGC pokazał jak buduje odporność na ciosy:

Przed każdym treningiem taka rozgrzewka . Punch Down już 20.03 Dresik idę po ciebie 👋 PunchDown

Posted by BONUS BGC on Friday, February 26, 2021

Bonus BGC w Cichy Boxing Team przygotowuje się od bardzo dawna. poniżej możecie zobaczyć filmik, na którym widać Piotra Witczaka jeszcze sprzed kilogramowej przemiany.

Różnica w sylwetce poznańskiego celebryty widoczna jest gołym okiem:

Zobacz także:

FAME MMA 9: Nie brakuje chętnych by zastąpić Popka! Wielka kolejka do walki z Kizo!

Nie brakuje chętnych, aby zastąpić Popka Monstera (4-4)! ”Król Albanii” doznał poważnej kontuzji i tym samym jego występ jest niemożliwy. Trwa poszukiwanie nowego przeciwnika dla Patryka ”Kizo” Wozińskiego, który miałby mimo wszystko wystąpić na sobotniej gali FAME MMA 9.

Sztabka złota stawką walki na FAME MMA 10! Zaskoczeni?

To prawda! Sztabka złota będzie stawką walki w walce w FAME MMA! Chodzi o pojedynek Don Kasjo z Normanem Parkiem, do którego dojdzie 17 kwietnia na gali FAME MMA 10.

Khamzat Chimaev kończy karierę w MMA! Zmagał się z powikłaniami po COVID-19!

Jeden z najlepiej prosperujących zawodników UFC, Khamzat Chimaev kończy karierę w MMA! Rosjanin reprezentujący Szwecję poinformował kibiców o zakończeniu swojej przygody ze sportem!