MMA PLBonus BGCBonus BGC podsumował występ na MMA VIP 4: To nie był mój dzień, wjechał mocny cios na szczękę!

Bonus BGC podsumował występ na MMA VIP 4: To nie był mój dzień, wjechał mocny cios na szczękę!

Piotr Witczak postanowił w mediach społecznościowych podsumować swój pierwszy występ w organizacji Marcina Najmana. ”Łazarski Gladiator” podczas MMA VIP 4 nie przerwał swojej fatalnej serii. Tym razem lepszy okazał się debiutujący Damian Nagana.

Bonus

Witczak przygotowania do walk bierze na poważnie i ma nadzieje, że w końcu uda się wygrać pierwszy pojedynek na zasadach MMA. Kto będzie następnym przeciwnikiem? Przypomnijmy, że tuż po walce blisko klatki pojawił się ”Daro Lew”.

Nie był to przypadek, bowiem Dariusz Kazimierczuk liczy na takie starcie. Co ciekawe na MMA VIP 4 mogło dojść do takiego zestawienia, lecz potężny Daro Lew wolał jeszcze odpocząć po ostatniej przegranej z Markiem Molakiem.

Bonus BGC: Zostałem boksersko ustrzelony i taki mamy finał!

Piotr Witczak zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej przegranej na MMA VIP 4.

Mamy 2 dni po walce więc kilka słów na chłodno. Dziękuję organizatorom , dziękuję kibicom , dziękuję trenerom, dziękuję sponsorom i dziękuję mojemu rywalowi @damian_nagana_official za walkę🥊 Gratuluję zwycięstwa 👏🏆 Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. To nie był mój dzień , wjechał mocny cios na szczękę, zwariował błędnik po czym nie mogłem ustać na nogach. Zostałem boksersko ustrzelony i taki mamy finał. Kolejna przygoda i cenna lekcja. Pozdrawiam tych prawdziwych i tych którzy są ze mną w dobrych i złych chwilach. Wracam niebawem na siłownię a dziś wypiję piwo za Wasze zdrowie

Zobacz także:

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka! Co wy na to?

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem. Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Jacek Murański ogląda i komentuje walkę Najmana z Miśkiem z Nadarzynem! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem oglądnął wczorajszym pojedynek Marcina Najmana. Przy okazji ”Muran” skomentował zwycięstwo ”El Testosterona”. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego starcia bądź częstochowianin zmierzy się z jego synem – Mateuszem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis