MMA PLBonus BGCBonus BGC po High League wprowadza zmianę w przygotowaniach: Ja już potrafię się bić ale…

Bonus BGC po High League wprowadza zmianę w przygotowaniach: Ja już potrafię się bić ale…

Jeden z bohaterów minionej gali High League – Bonus BGC zapowiada wprowadzenie zmian w przygotowaniach przed swoją kolejną walką w MMA!

Bonus BGC w minioną sobotę przegrał piątą walkę w MMA z rzędu. Tym razem uległ streamerowi Japczanowi, który do tej konfrontacji przygotowywał się ledwie trzy miesiące.

“Łazarski Gladiator” był w kropce po tej porażce i zapowiadał, że musi poważnie zastanowić się nad kontynuowaniem swojej kariery w sportach walki.

Teraz jednak wygląda na to, że Bonus BGC już coś konkretnego postanowił!

Bonus BGC po High League wprowadza zmianę w przygotowaniach: Ja już potrafię się bić ale…

Zawodnik pochodzący z Wrześni przed swoją kolejną walką sięgnie pomocy… psychologa sportowego! Bonus BGC w taki sposób zapowiedział kontynuowanie swojej kariery sportowej, ale już w nowych warunkach mentalnych:

“Teraz tak na chłodno. Zawiodłem wszystkich…. Bez dwóch zdań. Zmieniłem swoje życie o 180 stopni. Byłem przygotowany bardzo dobrze. Jeśli głowa by zagrała i wykorzystałbym swoje umiejętności , ten ciężki okres przygotowawczy gdzie poświęcając życie rodzinne oddawałem całe serducho w to co robię ❤️ to wyglądałoby to inaczej.

Ja naprawdę już potrafię się bić ale wchodząc do oktagonu MMA miałem znowu ogromną presję i nie potrafiłem się skupić . Czas na psychologa sportowego. Gratuluję wygranej Japczanowi . Czas w końcu się uśmiechnąć i nie chodzić bez sensu pospinany. Ja znam swoje możliwości i gdy głowa będzie pracować tak jak trzeba to przyjdą sukcesy. Wczoraj była walka a już od jutra wracam do treningów.

W tym tygodniu nadchodzącym idę do psychologa sportowego. Nie poddam się tak łatwo. Będę walczył do samego końca! Każdy inny by zrezygnował ale nie ja. Ja walczę do utraty tchu nawet jak by mnie tam wynosili na noszach. Żaden hejt mnie nie złamie. Piszcie co chcecie ja za kilka lat będę się z tego śmiał bo ja wiem, że to jest ta droga . Moja droga. Droga od zera aż na sam szczyt.”

Teraz tak na chłodno. Zawiodłem wszystkich…. Bez dwóch zdań. Zmieniłem swoje życie o 180 stopni. Byłem przygotowany…

Posted by BONUS BGC on Sunday, August 29, 2021

Zobacz także:

Ferrari o trenerze Bonusa BGC: Warto pójść do psychiatry, dawno nikt się tak nie kompromitował! [WIDEO]

Amadeusz Roślik był obecny podczas wczorajszej gali High League w Ergo Arenie. ”Ferrari” pojawił się w narożniku ”Carlito”. Gwiazda FAME MMA skomentowała wypowiedzi trenera ”Bonusa BGC” po całym zamieszaniu.

Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a! To kolejny były mistrz MMA, z którym wygrał

Amerykański youtuber Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a w walce bokserskiej! To już kolejny mistrz MMA, z którym wygrał!

EFM SHOW 2: Zawodnicy EFM pod wykrywaczem kłamstw! Czy mają coś do ukrycia?

Organizacja EFM SHOW postanowiła poddać swoich zawodników ciężkiej próbie.