MMA PLBonus BGCBonus BGC po High League: Chyba trzeba wrócić do starego Bonusa, a nie chodzić taki pospinany [WIDEO]

Bonus BGC po High League: Chyba trzeba wrócić do starego Bonusa, a nie chodzić taki pospinany [WIDEO]

Bardzo smutnego wywiadu po gali High League udzielił jeden z uczestników tej imprezy – Bonus BGC. Prekursor freak fightów w Polsce w rozmowie z Michałem Cichym z MMA.PL nie ukrywał rozgoryczenia wczorajszą porażką.

Bonus BGC High League

Przypominamy, że Bonus BGC przegrał z Japczanem decyzją sędziów. Jego przeciwnik do tej konfrontacji przygotowywał się ledwie trzy miesiące, podczas gdy Bonus BGC zmienił całkowicie swoje życie i od kilkunastu miesięcy prowadzi się jako sportowiec i zawodnik mieszanych sztuk walki.

Bonus BGC po High League: Chyba trzeba wrócić do starego Bonusa, a nie chodzić taki pospinany [WIDEO]

“Łazarski Gladiator” stwierdził nawet, że bardzo możliwe, iż będzie musiał znowu zmienić swój styl życia, bo MMA jednak mu nie wychodzi…

“Ludzie chcą tego starego Bonusa, że tak powiem: uśmiechniętego, który jakieś tam show robi. Bo wiesz, w sportach walki trzeba zmienić nastawienie, głowę o 180 stopni, wiesz o co mi chodzi. Tutaj nie chodzi o to, czy wrócę do alkoholu czy nie, bo na pewno nigdy nie wrócę, ale chodzi o to, żeby zająć się tym, czym się wcześniej zajmowałem. Jakieś tam vlogi, streamy, żeby chodzić uśmiechnięty, a nie taki pospinany bez sensu. I wyszło jak wyszło…”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Trener Bonusa BGC kłamał? Jest nagranie z jego sparingu z Amadeuszem Ferrarim! [WIDEO]

Wszystko na to wskazuje, że Eryk Bręczewski kłamał podczas wczorajszych wywiadów. Mowa o sparingu, do którego doszło prawie 3-lata temu. Trener ”Bonusa BGC” zapewniał, że nie był to tylko sparing bokserski.

Amadeusz Ferrari komentuje potężny nokaut na ważeniu przed High League! [WIDEO] Widzieliście?

To były prawdziwe dymy! Amadeusz Roślik wie jak sprawić, żeby było o nim głośno. ”Ferrari” tym razem wszedł w bijatykę przed galą High League. Doszło do ciężkiego nokautu!

High League – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali High League, która odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis