MMA PLPunch DownBonus BGC odpowiada właścicielowi PunchDown: Ja tego nie zostawię!

Bonus BGC odpowiada właścicielowi PunchDown: Ja tego nie zostawię!

Na gali Punchdown 5 doszło do brutalnego nokautu, po którym jest wiele komplikacji. Artur Waluś, który został znokautowany jest aktualnie w śpiączce. Jego przyjaciel Piotr “Bonus BGC” Witczak, zarzucił federacji brak pomocy medycznej.

Bonus

Właściciel federacji odniósł się do tego, napisaliśmy to w poprzednim artykule. Tym razem to Bonus napisał o tym, że sprawa wchodzi na drogę prawną.

Bonus BGC odpowiada!

Piotr Witczak odparł zarzut Jakuba Henka, konkretnie chodzi o kontakt z narzeczoną Walusia. Federacja nie miała mieć kontaktu z narzeczoną, a z jego znajomą – tak przynajmniej wynika z relacji Bonusa.

Piotr deklaruję, że jako pierwszy zdał relację z wydarzenia i zainteresował się tematem.

Człowiek chciał dobrze, jako pierwszy zdał relację ze zdarzenia, kontaktował się z innymi zawodnikami, kontaktował się z rodziną, zainteresował się tematem, a otrzymałem taki sms. W takim przypadku nie mamy o czym rozmawiać.

Na kolejnej relacji wstawił wyżej wspomniany sms. Treść tej wiadomości brzmiała następująco:

Panie Witczak. Za wszystkie kłamstwa, oszczerstwa pod adresem naszej federacji, a także budowanie swojego fejmu na krzywdzie swojego kolegi – Artura Walczaka. Odpowie Pan przed sądem. Proszę się więcej ze mną nie kontaktować. Resztę formalności będzie przekazywał Panu nasz dział prawny.

Reszta relacji wygląda następująco:

Zobacz także:

Roberto Soldić nie próżnuję, najpierw Khalidov, później Pudzianowski. Jesteście na tak?

Roberto Soldić (19-3) ocenił galę KSW 64, którą miał szansę zobaczyć z bliska. Mistrz wagi średniej również chciałby w przyszłości zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim (16-7)

Marcin Najman nagrał kolejną piosnkę promującą galę MMA VIP. Podoba się? Czy jest źle?

Marcin Najman z nowym teledyskiem przed piątkową galą MMA VIP 3. Podobną akcję w wykonaniu ”El Testosterona” widzieliśmy przed drugą edycją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis