MMA PLBonus BGCBonus BGC o przepychance z Warszawskim Dresikiem: Musiałem zareagować sierpowym, trzeba mieć charakter

Bonus BGC o przepychance z Warszawskim Dresikiem: Musiałem zareagować sierpowym, trzeba mieć charakter

Bonus BGC wypowiedział się o przepychance z Warszawskim Dresikiem, która miała miejsce na konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę Punchdown 3, która 20 marca odbędzie się w Poznaniu.

Tam Bonus BGC i Warszawski Dresik zmierzą się ze sobą w walce wieczoru. Starcie to odbędzie się w formule walki na liście/listwy/lepy.

Bonus BGC o przepychance z Warszawskim Dresikiem: Musiałem zareagować sierpowym, trzeba mieć charakter

Zanim jednak dojdzie do tego pojedynku, kibice mogli emocjonować się konferencją prasową, w której udział wzięli obaj bohaterowie main eventu. Spotkanie medialne między Bonusem BGC a Warszawskim Dresikiem zakończyło się przepychanką:

Do tej przepychanki w mediach społecznościowych odniósł się Bonus BGC. Oto, co napisał na temat przedwczesnego starcia z Warszawskim Dresikiem:

Nie mogłem stać spokojnie jak gościu zaczął pokazywać mi język blisko moich ust musiałem zareagować prawym sierpowym. Nie było chwili wahania strzał i tyle . Trzeba mieć charakter . Koniec konferencji którą możecie zobaczyć na kanale YouTube PUNCHDOWN 20.03 @punchdownfight 👋 Jadę po zwycięstwo

Nie mogłem stać spokojnie jak gościu zaczął pokazywać mi język blisko moich ust musiałem zareagować prawym sierpowym….

Posted by BONUS BGC on Sunday, March 7, 2021

Zapowiedź Punchdown 3

Zapraszamy do przyjrzenia się oficjalnej zapowiedzi nadchodzącego wydarzenia. Gala Punchdown 3 odbędzie się już 20 marca w Poznaniu:

“Przedstawiamy pierwszy film promocyjny wydarzenia Totalbet PUNCHDOWN #3, które odbędzie się już 20 marca 2021r. W pojedynkach wieczoru zmierzą się ze sobą Piotr “BONUS BGC” Witczak vs Norbert “Warszawski Dresik” Janecki oraz Anastasiya vs Esmeralda Godlewska. W głównej części turnieju 16 uczestników zawalczy o nagrodę główną w wysokości 30.000zł, wśród nich legenda z Rosji – Vasily Kamotsky.”

Zobacz także:

Załamany i rozbity Wardęga komentuje przyczyny porażki z Blonskym na FAME MMA 9!

Podczas FAME MMA 9 doszło do wyczekiwanego debiutu Sylwestra Wardęgi. Były pranskter nie będzie dobrze wspominał starcia z Kacprem Blonskym na gali w Łodzi.

Jan Błachowicz po obronie pasa na UFC 259: Udowodniłem, że jestem prawdziwym mistrzem!

To była jego noc! W walce wieczoru gali UFC 259 Jan Błachowicz pokonał Israela Adesanyę i po raz pierwszy obronił tytuł mistrza kategorii półciężkiej UFC.