Bonus BGC: Najman, będziesz kręcony jak lody w Algidzie

Foto: Bonus BGC
Foto: Bonus BGC

Marcin Najman niedawno przedstawił „plan” na najbliższy rok, czyli trzech rywali, z którymi chciałby się zmierzyć w najbliższym czasie. Jednym z nich jest zawodnik FAME MMA Piotr Witczak, którego znamy pod pseudonimem Bonus BGC.

Ostatnio Najman zamieścił również nagranie ze swojego treningu. Teraz obóz przygotowawczy rozpoczął natomiast Bonus BGC. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił post, w którym poinformował o tym fanów.

„Najman będziesz kręcony jak lody w Algidzie 🍦 Od wczoraj zacząłem kolejny obóz przygotowawczy do kolejnych walk w Poznaniu w Stajni Cichy Boxing Team u @m.konik 👌 Jestem cały czas w gazie . To będzie przemiana roku 👊🥊Dziękuję brachu za pomoc 🤗 Te 5 poprzednich walk traktuje jakby ich nie było zaczynam nowy rozdział w MMA 💪Dziękuję wszystkim kibicom ❤️”

Najman będziesz kręcony jak lody w Algidzie 🍦 Od wczoraj zacząłem kolejny obóz przygotowawczy do kolejnych walk w…

Opublikowany przez BONUS BGC Środa, 14 sierpnia 2019

Oprócz Bonusa na celowniku Najmana znalazł się też były mistrz KSW Marcin Wrzosek. Ponadto chce on również doprowadzić do rewanżu z Pawłem „Trybsonem” Trybałą, z którym przegrał na pierwszej gali FFF. Jakkolwiek w przypadku bonusa formuła walki nie ma znaczenia tak z ostatnią dwójką Najman chciałby się zmierzyć na zasadach bokserskich.