MMA PLBonus BGCBonus BGC miał propozycję od Najmana: Nie przyjąłem, bo nie walczę z leszczami

Bonus BGC miał propozycję od Najmana: Nie przyjąłem, bo nie walczę z leszczami

Foto: Facebook/ Bonus BGC

Popularny w polskim internecie Bonus BGC miał propozycję od Marcina Najmana! Zawodnik pochodzący z Wrześni w rozmowie z MMA.PL przyznał, że był blisko występu na gali MMA VIP, organizowanej przez “El Testosterona”.

W rozmowie z Michałem Cichym, Bonus BGC przyznał, że miał propozycję walki na minionej gali MMA VIP, gdzie miał konkretnego przeciwnika!

Bonus BGC miał propozycję od Najmana: Nie przyjąłem, bo nie walczę z leszczami

Bonus BGC na gali MMA VIP, według informacji, które przekazał w rozmowie z MMA.PL miał walczyć z Dariuszem “Lwem” Kazimierczukiem. Miałoby to być starcie dwóch zawodników, którzy w przeszłości przegrali z Marcinem Najmanem.

Bonus BGC odniósł się do tego propozycji Marcina Najmana:

“Miałem propozycję od Marcina Najmana, by walczyć z Dariuszem “Lwem” Kazimierczukiem, ale odmówiłem, bo nie walczę z leszczami.” – skwitował Bonus BGC.

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Najbliższy występ Bonusa BGC odbędzie się już 20 marca na gali Punchdown 3 w Poznaniu. W walce na liście/listwy/lepy zmierzy się on z Warszawskim Dresikiem.

Zobacz także:

FEN 32: Mateusz Rębecki błyskawicznie kończy rywal. “Chińczyk” nadal mistrzem! [WIDEO]

Mateusz Rębecki (13-1) ekspresowo znokautował Jose Barriosa (11-2) w walce wieczoru gali FEN 32. Stawką pojedynku był posiadany przez Polaka pas wagi lekkiej.

Typowanie redakcyjne #234: FEN 32: Rębecki vs. Barrios

Zapraszamy na dwieście trzydziestą czwartą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie przeanalizowaliśmy kilka pojedynków w formule MMA z gali FEN 32, która odbędzie się w już w sobotę.

FEN 32: Marcin Łazarz ponownie lepszy od Wojciecha Janusza.”Bane” zawalczy o pas!

Marcin Łazarz (13-7, 1 N/C) pokonał Wojciecha Janusza (10-6) jednogłośną decyzją sędziowską drugiej walce wieczoru gali FEN 32. Stawką pojedynku było prawo walki o pas kategorii półciężkiej.