MMA PLFAME MMABonus BGC marzy o KSW! Wysyła wiadomość do Macieja Kawulskiego!

Bonus BGC marzy o KSW! Wysyła wiadomość do Macieja Kawulskiego!

Marzenia ma każdy z nas. I są to marzenia różnorodne. Bonus BGC natomiast marzy o KSW! Popularny w środowisku freak fightów zawodnik wysłał nawet wiadomość do jednego z szefów KSW.

Bonus BGC marzy o KSW

Bonus BGC marzy o KSW! Wysyła wiadomość do Macieja Kawulskiego!

Bonus BGC udostępnił na Instagramie zdjęcie, na którym oznaczył Macieja Kawulskiego i zamieścił wiadomość mówiącą, że nadal jest w treningu:

Brak opisu.

Choć rekord sportowy Piotra “Bonusa BGC” Witczaka mówi co innego, to jest to zawodnik ambitny. Co prawda często jest rozchwiany emocjonalnie, to jeśli ma przed sobą postawiony cel, to stara się go osiągnąć.

Tak było w przypadku jego ostatniej walki z Marcinem Najmanem na FAME MMA 5. Bonus BGC miał za sobą ciężki obóz przygotowawczy i bardzo chciał walkę z “El Testosteronem” wygrać. Wyszło jednak tak, jak w jego przypadku wychodziło zawsze – przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie.

Rekord Bonusa BGC w walkach MMA to zero zwycięstw i cztery porażki. O wygraną miał powalczyć w czerwcu na gali Celtic Gladiator 14, gdzie miał zmierzyć się z Johnem Painterem (rekord 1-12). Galę tę jednak odwołano z powodu pandemii koronawirusa.

Jak myślicie, czy Bonus BGC ponownie na serio wziął się do treningów i postawił przed sobą ambitny cel, czy to kolejny przykład jego rozchwiania emocjonalnego?

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Zmieniła się data walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem?

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.

Będzie kara w FAME MMA! Zaskoczeni?

Krzysztof Rozpara zdradził, że Don Kasjo i Tyburskiego czeka kara! Zobaczcie cały wywiad z szefem FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis