MMA PLBonus BGCBonus BGC ma drugi najmocniejszy cios spośród wszystkich uczestników gali na…. “liście”!

Bonus BGC ma drugi najmocniejszy cios spośród wszystkich uczestników gali na…. “liście”!

O tym, że Bonus BGC umie uderzać z całej epy, to wie większość użytkowników internetu, która interesuje się sportami walki. Ale, że Bonus BGC ma drugi najmocniejszy cios spośród wszystkich uczestników gali PunchDown 3, to jest już dla wielu mocne zaskoczenie.

A tak przynajmniej wynika ze wpisu, który Piotr Witczak aka Bonus BGC opublikował w mediach społecznościowych. Pochodzący z Wrześni celebryta swój najbliższy występ zanotuje na gali ciosów z otwartej ręki.

Bonus BGC ma drugi najmocniejszy cios spośród wszystkich uczestników gali na…. “liście”!

Bonus BGC był w Warszawie, gdzie brał udział w nagrywaniu materiałów promocyjnych przed najbliższą galą PunchDown 3. A ta odbędzie się w październiku w Poznaniu. O szczegółach imprezy będziemy informować na bieżąco.

Witczak natomiast potwierdził – jeśli oczywiście nie skłamał – że ma drugi najmocniejszy cios spośród wszystkich uczestników gali PunchDown 3:

‘Dziś byłem w Warszawie w studiu nagrań do Punch Down 3 💪 Na zdjęciu widzicie 1 i 2 miejsce w teście na maszynie, która mierzy siłę uderzenia z liścia. Konkurencja była mocna bo kilkunastu facetów co ważyło sporo sporo więcej ode mnie. Wjechał Łazarski Gladiator i był dym 🌪🌪🌪Luj ogluszacz jest gotowy 👋

Dziś byłem w Warszawie w studiu nagrań do Punch Down 3 💪 Na zdjęciu widzicie 1 i 2 miejsce w teście na maszynie, która…

Opublikowany przez BONUS BGC Czwartek, 1 października 2020

Jak wyglądają walki na Punch Down?

PunchDown jest pierwszą polską federacją walk na tak zwane “liście”. W każdym starciu mierzy się dwóch przeciwników, którzy na przemian uderzają się w policzek otwartą dłonią. Pojedynek może zakończyć się nokautem, lub decyzją sędziowską. Niedawno ruszyły zapisy dla zawodników chcących wziąć udział w październikowej gali.

Zobacz także:

Znany YouTuber jest przekonany, że pokonałby Tysona! Oszalał?

”KSI” jest przekonany, że po dobrych przygotowaniach pokonałby legendarnego Tysona. To jest dopiero szaleństwo..

Mateusz Gamrot czeka na nowego rywala! Będzie walka jeszcze w tym roku?

Miejmy nadzieje, że będzie nowy rywal i doczekamy się w tym roku debiutu Gamrota w UFC. Mateusz czeka i zapowiada, że jest gotowy na każde zastępstwo

To będzie świetna walka w UFC! Jak typujecie?

Khamzat Chimaev jeszcze w tym roku stoczy następny pojedynek w UFC. Znamy szczegóły, możecie być zaskoczeni