MMA PLBonus BGCBonus BGC jest zdecydowany: Tylko taka najbliższa walka mnie interesuje!

Bonus BGC jest zdecydowany: Tylko taka najbliższa walka mnie interesuje!

Piotr Witczak nie odpuszcza! ”Łazarski Gladiator” nie zamierza kończyć przygody z mieszanymi sztukami walki bez pierwszego zwycięstwa. Witczak ponownie apeluje o rewanż z… Marcinem Najmanem.

Witczak w ostatnim pojedynku zadebiutował w organizacji High League, gdzie w Ergo Arenie zmierzył się z ”Japczanem”. Witczak tym razem przewalczył cały dystans i miał swoje momenty. Ostatecznie to był zbyt mało, aby wygrać walkę przez decyzję sędziów.

Bonus BGC: Wam kibicom też to pasuje!

Piotr Witczak dalej ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego drugiego starcia z Marcinem Najmanem. ”Bonus BGC” apeluje o takie zestawienie w mediach społecznościowych. 

Tylko taka najbliższa walka mnie interesuje. Wam kibicom też to pasuje. Obojętnie kiedy, obojętnie gdzie ten rewanż musi się odbyć.

Do ich pierwszego pojedynku doszło w październiku 2019 roku na FAME MMA 5 w Ergo Arenie. Częstochowianin po niecałych trzech minutach zastopował reprezentanta Cichy Boxing Team. Piotr do tej walki przystępował po swojej metamorfozie. Mowa o zrzuceniu dużej ilości kilogramów i w końcu odpowiednich przygotowaniach. 

Zobacz także:

Najman dostał konkretną propozycję walki z Murańskim! Wszystko w rękach ”El Testosterona”! Czekacie?

Tak to prawda! Marcin Najman dostał konkretną propozycję walki z Jackiem Murańskim i teraz wszystko jest w rękach ”El Testosterona”. Do ich starcia miałoby dojść na gali Elite Fighters 2, która odbędzie się czwartego grudnia. Oczywiście pojedynek na zasadach last man standing.

Mamed Khalidov o freakach: Młodzi na to patrzą, “jarają” się tym i biorą to za coś normalnego! Co wy na to?

Jedna z największych gwiazd MMA w historii naszego kraju i wieloletni mistrz KSW – Mamed Khalidov wypowiedział swoje zdanie o freakach, a dokładnie o konferencjach, które przy okazji gal freakowych są masowo oglądane przez młode pokolenie fanów sportów walki.