Bonus BGC i Marcin Najman naprzeciw siebie! I konferencja przed FAME MMA 5, od 18:00 oglądaj na MMA.pl [WIDEO]

Foto: FAME MMA
Foto: FAME MMA

Przygotowania do FAME MMA 5 wkraczają w decydującą fazę. Już dziś zawodnicy usiądą, aby odpowiedzieć na pytania od widzów. Co jeszcze czeka nas podczas pierwszej konferencji przed FAME MMA 5?

Niesamowicie szybko rozwijająca się organizacja freakfightowa nie przestaje zaskakiwać. Przed nami pierwsza z dwóch konferencji prasowych przed zbliżającą się piątą edycją FAME MMA.

Atmosfera będzie niezwykle gorąca, bowiem znów spotkają się m.in. Kasti i Krycha, którzy skradli show na poprzedniej konferencji. Na fotelu przeznaczonym dla zawodników będzie można zobaczyć siedzącego Lorda Kruszwila oraz Mini Majka. Jednak najbardziej elektryzującym wydarzeniem jest spotkanie Bonusa BGC i Marcina Najmana. W tym miejscu można zaznaczyć, że będą działy się przysłowiowe „dymy”.

Przypomnijmy, że w walce wieczoru wystąpi Isamu oraz Rafonix, a o pasy mistrzowskie zawalczą: Dawid Malczyński vs. Tomek Olejnik oraz Marcin Malczyński vs. AdBuster.

[Bonus BGC po raz kolejny pokazał jak ciężko trenuje do walki z Najmanem! „Robię formę życia!” – przeczytaj więcej TUTAJ]

Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Podczas konferencji zostanie ujawniony przeciwnik Hassana, a także poznamy rozwiązanie kilkutygodniowej zagadki – kto wystąpi w walce kobiet.

Początek wydarzenia zaplanowany jest na sobotę, 28 września, na godzinę 18:00. Transmisja z oficjalnej strony FAME MMA dostępna poniżej.