MMA PLFAME MMABonus BGC do fałszywych przyjaciół: Gdzie byliście, kiedy nie miałem na chleb?

Bonus BGC do fałszywych przyjaciół: Gdzie byliście, kiedy nie miałem na chleb?

Foto: Bonus BGC

Internet nie przestaje huczyć po ogłoszeniu przez organizację FAME MMA walki Bonusa BGC z Marcinem Najmanem! Głośnie starcie dwóch postaci znanych przede wszystkim z przegrywania pojedynków odbędzie się 26 października w Gdańsku. Będzie to jedno z głównych starć gali FAME MMA 5!

Sprawa jest na tyle głośna, że do tzw. “fałszywych przyjaciół” zdecydował się skierować post jeden z zawodników biorących udział w tej walce. Piotr Witczak, czyli znany Bonus BGC wytknął klakierom przeszłość i brak zainteresowania jego osobą, kiedy ten przechodził przez gorszy moment w życiu:

“Gdzie są teraz Ci wszyscy co kiedyś od nich potrzebowałem pomocy , gdzie Ci wszyscy koledzy ? Nie miałem nic i nikt nie chciał wyciągnąć ręki . Teraz odrazu wszyscy do mnie się pucują i zgrywają wielkich kolegów . Teraz odrazu wszyscy chcą wywiadów i współpracy . Ja się pytam gdzie byliście kiedyś ? Kiedy nie miałem na chleb ? Kolejna walka 26 października w @ergoarena w Gdańsk/Sopot . Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i tych szanował będę do końca . Teraz każdy liże dupę . Zapowiadam ze żadnych wywiadów ze mną do walki nie będzie a jak poczuję potrzebę to sam podejdę do kamery . Jeśli ktoś ma mi dawać wykłady życiowe jaki to ja nie jestem i co robię to niech się zajmie swoim życiem . Ja nikomu do kieszeni ani do prywatnego życia nie zaglądam .”

Co też ciekawe, ze wpisu zamieszczonego przez Bonusa BGC na Facebooku dowiadujemy się, że do samej walki z Marcinem Najmanem będzie przygotowywał się w Poznaniu i nie zamierza już odbywać obozów przygotowawczych w Częstochowie:

“Zostaję na miejscu aż do dnia samej walki . Do Częstochowy nigdzie nie jadę i trenuję na miejscu . Nie będę trenował w tym samym klubie co @marcin.najman . Nie będę ryzykował by ktoś to nagrywał lub podpowiedział Najmanowi jakie mam plany na przyszłą walkę oraz jaką mam obraną taktykę . To ja mam ostateczne słowo jako zawodnik i nikt nie jest w stanie mnie zmusić do czegoś co nie uważam za stosowne ani menadżer ani ktokolwiek inny. Ja chce tę walkę wygrać i zrobię wszystko by zwyciężyć . Dziękuję dowidzenia i do zobaczenia w @ergoarena  👊🥊🇵🇱 Łazarz Team”

https://m.facebook.com/BONUSBGCOFFICIALPROFILE/photos/a.208232282845206/948683452133415/?type=3&d=m&s=-1