MMA PLInneBonus BGC dalej mocno trenuje! Będzie walka?

Bonus BGC dalej mocno trenuje! Będzie walka?

Piotr Witczak nie odpuszcza i dalej mocno trenuje. ”Bonus BGC” ma cel, który zamierza zrealizować w klatce. Mowa o pierwszym zawodowym zwycięstwie. Niewykluczone, że już niebawem poznamy organizację i datę walki ”Łazarskiego Gladiatora”.

31-latek w organizacji FAME MMA odnotował trzy pojedynki. Do ostatniego doszło pod koniec października poprzedniego roku. Przy pełnej hali w Ergo Arenie zmierzył się z Marcinem Najmanem. ”Bonus BGC” został błyskawicznie obalony. Walka wróciła do stójki, w której ”El Testosteron” zaskoczył mocnym ciosem. Po tej walce Piotr Witczak zakończył swoją współpracę z FAME MMA.

Piotr Witczak szlifuje formę!

Piotr Witczak nie tak dawno wspominał, że trzeba coś zmienić i wyjechać za granicę. Jak widać był to chwilowy problem, bo ”Bonus BGC” za pomocą mediów społecznościowych informuje fanów o następnych treningach. Piotrek ostatnio spotkał się i zrobił trening na siłowni z strongmanem Arturem Walczakiem mającym na koncie również walkę w FAME MMA.

”Bonus BGC” miał nadzieje, że dojdzie do jego konfrontacji z Krystianem Pudzianowskim i Robertem Burneiką, ale na takie zestawienia będzie musiał jeszcze poczekać. Przypomnijmy, że 31-latek miał wystąpić pod koniec czerwca na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie. Jego walka z Johnem Painterem (1-12) jak i całe wydarzenie zostało odwołane z powodu Covid-19.

Zobacz także:

Dana White wspiera Tysona! Zaskoczeni?

Prezydent UFC wspiera legendę przed jego powrotem na ring. ”Bestia” po wakacjach zmierzy się z Royem Jonesem Jr.

Były mistrz UFC poznał nowego pracodawce! Chcielibyście zobaczyć go w Polsce?

Były mistrz wagi koguciej będzie toczył pojedynki w Stanach Zjednoczonych. W organizacji Taura MMA będzie chciał przerwać złą passę