MMA PLBonus BGCBonus BGC chce Pakola i to niezależnie od formuły walki: Wyjaśnienie spraw raz na zawsze, walka do upadłego!

Bonus BGC chce Pakola i to niezależnie od formuły walki: Wyjaśnienie spraw raz na zawsze, walka do upadłego!

Bonus BGC chce Pakola i chce się z nim zmierzyć niezależnie od formuły walki! Starcie to byłoby niezłym plot twistem w historii polskiego internetu!

Bonus BGC i Pakol znani są z realizacji słynnego wywiadu Lufa Pytanie, w którym to Piotr Witczak ośmieszył się, stając się jednocześnie symbolem internetu po 2010 roku [TUTAJ]. Teraz Bonus BGC postawił sobie za punkt honoru zrewanżowanie się za wykorzystanie go przez Pakola.

Bonus BGC chce Pakola i to niezależnie od formuły walki: Wyjaśnienie spraw raz na zawsze, walka do upadłego!

Najpierw Bonus BGC chciał, by Pakol wszedł na zastępstwo za kontuzjowanego Krychę UFC na glaę Punchdown 4, ale ten odrzucił propozycję organizatorów wskazując warunki finansowe.

Teraz Bonus BGC idzie dalej i chce koniecznie doprowadzić do konfrontacji z Pakolem i to niezależnie w jakiej formule – czy to MMA, K1 czy boks!

Oto, co zamieścił w mediach społecznościowych:

“Pakol zasłania się finansami . Jeśli masz jaja to obojętnie czy Punchdown, MMA, K1 czy boks . Wchodzimy i napierdalamy się . Co to za tłumaczenie że nikt nie jest w stanie sprostać wymaganiom finansowym . Ja daję jasną deklarację i albo pokażesz ze jesteś facetem albo uciekasz jak szczur między kanałami . Ja trenuję po to aby w końcu wyrównać dawne porachunki . Jestem już teraz na to gotowy . To byłaby walka z początków polskiego internetu. Wyjaśnienie spraw raz na zawsze . Walka do upadłego . Przyjmujesz czy uciekasz jak tchórz ? Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie”

Pakol zasłania się finansami . Jeśli masz jaja to obojętnie czy Punchdown, MMA, K1 czy boks . Wchodzimy i napierdalamy…

Posted by BONUS BGC on Wednesday, May 19, 2021

Zobacz także:

MMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”! Dojdzie do walki?

Jest oficjalna propozycja walki dla Jacka Murańskiego! O złożeniu oferty poinformował dzisiaj Marcin Najman poprzez swoje media społecznościowe.

Andrzej Kostyra o walce Don Kasjo-Parke: Stawiałem na Kasjo i on w moim odczuciu wygrał! A jak wy punktowaliście?

Andrzej Kostyra szanowany komentator bokserski oraz dziennikarz miał szansę na spokojnie zobaczyć walkę wieczoru FAME MMA 10. Zdanie Andrzeja zwycięzcą w tym starciu powinien zostać Kasjusz Życiński.

Babilon MMA 22 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w sobotni wieczór odbędzie się gala Babilon MMA 22. Wydarzenie transmitowane będzie na antenach Polsatu.