MMA PLBonus BGCBonus BGC buduje formę. Tak dobrze jeszcze nigdy (?) nie wyglądał!

Bonus BGC buduje formę. Tak dobrze jeszcze nigdy (?) nie wyglądał!

Foto: Facebook/ Bonus BGC

Bonus BGC nie zapomina o sportach walki i buduje formę. Piotr Witczak to znany w środowisku celebryta, który z MMA związany jest raczej humorystycznie, niż zawodowo, ale to może się niedługo zmienić. Bonus BGC nie zapomina o treningach, a na najnowszym zdjęciu pokazał swoją aktualną formę.

Bonus BGC chyba nigdy wcześniej tak dobrze nie wyglądał!

Bonus BGC buduje formę. Tak dobrze jeszcze nigdy (?) nie wyglądał!

Piotr Witczak w marcu 2020 miał wystąpić na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie. Tam miał zmierzyć się z Anglikiem Johnem Painterem.

Brytyjczyk ma na koncie 13 walk, z których wygrał tylko jedną (dane według serwisu Tapology). Od 2014 roku pozostaje jednak bez zwycięstwa. Jego walki kończą się zazwyczaj po kilkunastu sekundach. Painter w przeszłości występował już w Celtic Gladiator. Kilka lat temu błyskawicznie znokautował go Tomasz Czerwiński.

To właśnie w tej konfrontacji Bonus BGC upatrywał swojej pierwszej wygranej w MMA i to od razu w debiucie na pełnoprawnych zasadach mieszanych sztuk walki (wcześniej Witczak walczył w FAME MMA, gdzie rundy trwają 3 minuty, a nie 5 jak w zawodowych organizacjach mieszanych sztuk walki).

Czy w 2021 roku Bonus BGC wystąpi wreszcie w zawodowej walce na zasadach MMA i w końcu odniesie zwycięstwo? Jak widać poniżej, o formę cały czas dba:

“Poniedziałek dobrze zaczęty 🏃‍♂️💦 Każdy krok przybliża mnie do spełnienia marzeń. Miłego tygodnia z fartem Pozdro600✌️

Poniedziałek dobrze zaczęty 🏃‍♂️💦 Każdy krok przybliża mnie do spełnienia marzeń. Miłego tygodnia z fartem…

Posted by BONUS BGC on Monday, January 11, 2021

Jeśli trenujesz ciężko wiesz , że kiedyś to zaprocentuje 🥊 Idę własną drogą ✅ @extremehobbytm @wksklep @katbax_recykling @cichyboxingteam

Posted by BONUS BGC on Wednesday, January 6, 2021

Zobacz także:

Gwiazda KSW pomaga Błachowiczowi w przygotowaniu do Adesanyi: Bardzo dobrze go naśladuje

Gwiazda KSW pomaga Janowi Błachowiczowi w jego przygotowaniach do obrony mistrzowskiego pasa UFC w walce z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Zawodnik tej jest mocno chwalony przez cieszynianina.

“Jeden z nich powinien wyzwać McGregora” – Daniel Cormier daje radę dwóm zawodnikom wagi lekkiej

“Jeden z nich powinien wyzwać Conora McGregora” – tak brzmi rada byłego podwójnego mistrza UFC, Daniela Cormiera do dwóch zawodników, którzy 23 stycznia zawalczą na gali UFC 257, którą promuje rewanż między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem.