MMA PLMarcin NajmanBoniek uważa, że Usyka może pokonać tylko Najman! ”El Testosteron” odpowiada!

Boniek uważa, że Usyka może pokonać tylko Najman! ”El Testosteron” odpowiada!

Zbigniew Boniek potrafi wbić szpilę! Legenda polskiej piłki nożnej uważa, że jest jedna osoba, która może pokonać nowego mistrza wagi ciężkiej – Oleksandra Usyka (19-0, 13 KO). Boniek wskazał… Marcina Najmana!

Już dwudziestego dziewiątego października swój powrót do klatki zaliczy Marcin Najman. Były pięściarz skrzyżuje rękawice z Ryszardem Dąbrowskim – autorem najszybszego jak dotąd nokautu w historii MMA VIP. Będzie to walka wieczoru nadchodzącej trzeciej edycji.  

Jest odpowiedź!

Zbigniew Boniek lubi wbić szpilę byłemu pięściarzowi. Boniek na twitterze zapewnił, że Oleksandra Usyka (19-0, 13 KO) nowego mistrza wagi ciężkiej może pokonać tylko wspomniany ”El Testosteron”.

Grande Usyk- The King! Jest tylko jeden lepszy od niego, mieszka w Polsce- to częstochowski strażnik 

Na dobranoc-Joshua pokazał dzisiaj wszystkie swoje limity, w boksie siła to nie wszystko.

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Najmana.

Zbychu ciao, ciao Italia. W końcu gadasz do rzeczy. Jak wcześniej byś był taki błyskotliwy PZPN byłby w zupełnie innym miejscu 

Zobacz także:

”Stormin” znów zaskakuje! Jasna deklaracja Parke w sprawie rewanżu z Don Kasjo! Co wy na to?

Pewne jest jedno Norman Parke (28-7-1) jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Jest jasna deklaracja ”Stormina” odnośnie rewanżu z Kasjuszem Życińskim. Ex zawodnik UFC wypowiedział się również o starciu z Popkiem oraz potencjalnym powrocie do KSW.

Misiek z Nadarzyna ostro trenuje! Jest kontuzja, noga mocno ucierpiała! Czekacie na debiut?

Mirosław Dąbrowski bierze na poważnie swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. ”Misiek z Nadarzyna” zadebiutuje już w przyszłym roku. Teraz czas na mocne treningi, więc nie brakuje pierwszych kontuzji.