MMA PLKSWBombardier zapowiada powrót do KSW: Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać w tym, żebym pokonał “Pudziana”

Bombardier zapowiada powrót do KSW: Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać w tym, żebym pokonał “Pudziana”

Foto: screen/ wp.sportowefakty.pl

Potężny Senegalczyk Bombardier zapowiada powrót do KSW! Niedoszły rywal Mariusza Pudzianowskiego na KSW 59 w rozmowie z polsatsport.pl odniósł się do swojego aktualnego stanu zdrowia oraz zapowiedział kolejną próbę doprowadzenia do rywalizacji z “Pudzianem”.

Przypominamy, że Bombardier, czyli Serigne Ousmane Dia wypadł z walki wieczoru KSW 59 na godziny przed jej stoczeniem. Powodem usunięcia Senegalczyka z karty walk i to na ostatnią chwilę było zapalenie wyrostka robaczkowego.

Miejsce Bombardiera w walce wieczoru zajął Nikola Milanovic, który przegrał z “Pudzianem” przez TKO w pierwszej rundzie.

Bombardier zapowiada powrót do KSW: Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać w tym, żebym pokonał “Pudziana”

Senegalczyk nie ukrywa rozczarowania tym, że nie wszedł do klatki z Pudzianowskim na KSW 59, ale zamierza ponownie się o to postarać:

“Jest mi bardzo przykro, że z powodów ode mnie niezależnych nie mogłem wystąpić na sobotniej gali KSW 59. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Lekarze nie pozwolili mi wejść do klatki i zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. To już jednak przeszłość. Wszystko jest pod kontrolą. Czuję się znacznie lepiej.

To, co się stało jest dalekie od tego, czego wszyscy oczekiwaliśmy. Nie mogę się doczekać powrotu do KSW. Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać w tym, żebym pokonał “Pudziana”. Chcę zabrać triumf ze sobą do Senegalu.”

Jak myślicie, czy dojdzie kiedykolwiek do walki Pudzianowski vs Bombardier?

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

Konferencja prasowa przed UFC 260 na żywo do 22:00 [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej przed kolejną numerowaną galą największej organizacji MMA na świecie – UFC 260.

Innowacja, której w sporcie jeszcze nie było! CAGE BOX, czyli walka w najmniejszym ringu świata

EFM SHOW szykuje wielką niespodziankę dla wszystkich fanów sportów walki. Podczas Gali 9 kwietnia będzie można zobaczyć rywalizację w najmniejszym ringu świata – CAGE BOX.