MMA PLKSWBombardier wrócił do senegalskich zapasów po przegranej z Pudzianem! Jest nagranie!

Bombardier wrócił do senegalskich zapasów po przegranej z Pudzianem! Jest nagranie!

Serigne Ousmane Dia (2-1) musiał trochę odpocząć po nieudanym występie w Polsce. ”Bombardier” nie będzie dobrze wspominał pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 64. Mimo wszystko 45-latek nie zamierza się załamywać i wrócił do startów w senegalskich zapasach.

Bombardier

Do starcia z Pudzianem miało dojść już dwudziestego marca na KSW 59. Senegalczyk parę godzin przed galą doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Nowym przeciwnikiem Pudzianowskiego został Nikola Milanović, dla którego był to debiut zawodowy. Serb nie postawił wysoko poprzeczki. Pudzianowski szybko i łatwo zastopował przeciwnika.

Ostatecznie ”Bombardier” zawalczył z Pudzianowskim na gali KSW 64. Pudzianowski potrzebował zaledwie 18-sekund, aby brutalnie znokautować rywala.

Sami zobaczcie:

Bombardier wraca!

Pierwszego stycznia Serigne Ousmane Dia wrócił do startów w senegalskich zapasach. Było to rewanżowe starcie z Bala Gaye. Obaj nie przedają za sobą – co widać było nawet podczas pojedynku. Do internetu trafiło nagranie z całego starcia. W dwa dni ma ponad milion wyświetleń.

Całe wideo poniżej:

Czy ”Bombardier” zawalczy jeszcze w KSW? Raczej wątpliwe widząc jak jego występ w Polsce skomentował jeden z właścicieli – Maciej Kawulski.

Czy to jest koniec historii między Pudzianem i Bombardierem? Myślę, że tak. Nie chcę wyrokować, ale może się okazać, że dla Bombardiera była to tak gorzka lekcja, że być może w ogóle zakończy się jego przygoda z MMA. Po takich nokautach ciężkich, szczególnie jak się waży dużo kilogramów i do nokautu dochodzi czas na spadnięcie na ziemię, przychodzą różne refleksje do głowy. Ja mu jej oczywiście nie życzę. Z otwieraniem takich interesujących puszek jest tak, że niektóre się otwiera na lata, a niektóre się otwiera na chwilę i okazuje się, że jedyne, co było ciekawe to fakt, że nie wiedzieliśmy, co było w środku. Nie chcę wyrokować, ale jakiegoś tam potencjału na gwiazdę MMA w tym czarnoskórym zawodniku nie widzę.

Zobacz także:

Gamrot otwarty na starcie z Fizievem: Ma naprawdę wyjątkową stójkę! Co wy na to?

Wyśmienicie spisujący się w organizacji Dany White’a Mateusz Gamrot wypowiedział się, co myśli o domniemanym pojedynku z Rafaelem Fizievem.

Pierwszy raz bez Sylvestra Stallone! Poznaliśmy premierę trzeciej części Creed! Czekacie?

Nie tak dawno została ujawniona data premiery trzeciej części kultowego filmu pt.”Creed”. W kinach będziemy mogli to zobaczyć już pod koniec 2022 roku!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis