MMA PLKSWBombardier już po operacji! Martin Lewandowski przekazał informacje o jego stanie zdrowia!

Bombardier już po operacji! Martin Lewandowski przekazał informacje o jego stanie zdrowia!

Foto: KSW

Niedoszły rywal Mariusza Pudzianowskiego na KSW 59 – Bombardier jest już po operacji! Informacje na temat stanu zdrowia senegalskiego mistrza zapasów w rozmowie z Arturem Mazurem ze sportowefakty.wp.pl podał szef polskiej organizacji Martin Lewandowski.

Przypominamy, że Bombardier, czyli Serigne Ousmane Dia wypadł z walki wieczoru KSW 59 na godziny przed jej stoczeniem. Powodem usunięcia Senegalczyka z karty walk i to na ostatnią chwilę było zapalenie wyrostka robaczkowego.

Miejsce Bombardiera w walce wieczoru zajął Nikola Milanovic, który przegrał z “Pudzianem” przez TKO w pierwszej rundzie.

Bombardier już po operacji! Martin Lewandowski przekazał informacje o jego stanie zdrowia!

Jak natomiast wygląda sprawa zdrowotna Bombardiera? Według słów Martina Lewandowskiego, Senegalczyk jest już po operacji:

“Wszystko nie trwało długo, ale najważniejsze, że odbyło się bez komplikacji. Już o 20:30 dostałem informację, że zabieg zakończył się pomyślnie. Zapewniono mnie, że Ousmane czuje się dobrze.”

KSW nie ukrywa, że powtórnie będzie dążyło do zestawienia Pudziana z Bombardierem:

“Wszystko zależy od tego, jak długo potrwa jego rekonwalescencja. Ale chcemy doprowadzić do tego pojedynku najszybciej jak to możliwe, bo to nasz obowiązek.”

Zobacz także:

Punch Down 3: Tak wygląda twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju! Oglądaliście gale?

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [26-28.03.2021]

Kolejny weekend będzie niezwykle intensywny i fani z pewnością nie będą mieli powodów do narzekania. Szczególnie sympatycy MMA w Polsce mogą się czuć zadowoleni.