MMA PLFerrariBomba postanowił przeprosić! Wspomniał o kontraktach: Możesz nazywać się Polskim McGregorem!

Bomba postanowił przeprosić! Wspomniał o kontraktach: Możesz nazywać się Polskim McGregorem!

Paweł Bomba postanowił przeprosić! Mowa o zdjęciu, z którym pojawił się na ceremonii ważenia i zapewniał, że jest na nim mama Amadeusza Roślika. Zawodnik High League wytłumaczył całą sytuację na swoim kanale YouTube. Bomba ponadto wspomniał o kontraktach. ”Scarface” zapewnia, że ”Ferrari” może mu podziękować, bowiem zapewnił mu lepsze pieniądze.

Bomba

Tu jest mocny konflikt! Podczas pierwszej konferencji High League 4 fani tak zwanych dymów będą zadowoleni. Już w tym momencie padło dużo mocnych słów. Do ich walki dojdzie siedemnastego września w Gliwicach.

Ostatnio na twitterze organizacji pojawiło się wideo z Bombą, który zaprasza na galę i ma przesłanie do najbliższego przeciwnika.

Siemanko kochani. 17 września zapraszam was do Areny Gliwice tam zmiażdżę farmazona. A Ty farmazon zjedz kizzersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć, a to moja rola.

Paweł Bomba: Dostałeś lepszy kontrakt w FAME MMA!

Paweł Bomba na swoim YouTubie postanowił przeprosić. Ponadto wspomniał o kontraktach i zapewnił, że ”Ferrari” dzięki niemu dostanie lepsze pieniądze.

Siemanko. Odnośnie tematu zdjęć, przeprosin i innych takich rzeczy, żeby mnie dziennikarze już tymi pytanami nie zamęczali, więc tak… Spotkaliśmy się z Amadeuszem w High League. Ja tak jak powiedziałem na spotkanie przywiozłem zdjęcia. Amadeusz je zobaczył i zaprzeczył, że jest to jego krewna/mama i pokazał mi zdjęcie swojej mamy. Faktycznie wyszło na to, że to nie była jego mama. Pewna osoba sprzedała mi te zdjęcia, a ja łyknąłem to bez zastanowienia. Pojechali mi po rodzinie, więc ja też poleciałem z automatu o wszystkim, więc nie weryfikowałem tego za mocno. No, ale wyszło na to, że zdjęcia były nieprawdziwe i tej pani należą się przeprosiny, więc szczerze ją przepraszam – nie dla walki. Walka była podpisana już przed tym, bo to nie był żaden warunek. Należą się szczere przeprosiny (..) Tak jak mówię to nie był warunek, więc Amadeusz nie może stawiać warunków (śmiech) (…) Przestań gadać głupoty chłopaczku. Na tym kontrakcie masz jakieś sensowne kwoty, bo poprzednie kontrakty nie opiewały na takie sumy i nie opiewały by, gdyby nie ja. Dzięki mnie możesz nazywać się Polskim McGregorem, aczkolwiek tu należą się podziękowania (…) Nie zapominaj, że to po kontrakcie High League, które cię doceniło finansowo – dostałeś lepszy kontrakt w FAME MMA, więc dwa razy możesz mi podziękować.       

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Partnerka Bonusa BGC tłumaczy jego zachowanie: Ma problemy psychiczne! Widzieliście?

Partnerka Bonusa BGC napisała na Instagramie, dlaczego Piotr Witczak bezmyślnie wszystkich oskarża za pomocą mediów społecznościowych. Anita Prochowska twierdzi, że jest to następstwo problemów psychicznych “Łazarskiego Gladiatora”.

Pięściarz kończy karierę po… 224 przegranej! W końcu powiedział dość! Dobrze zrobił?

Pięściarz miał sporo marzeń i motywacji, ale to było za mało… Kevin McCauley (15-224-12) po 224 przegranej postanowił zakończyć karierę. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis