MMA PLPaweł JóźwiakBomba pokazuje prywatne wiadomości z Jóźwiakiem: Za tego leszcza dostaniesz w pysk!

Bomba pokazuje prywatne wiadomości z Jóźwiakiem: Za tego leszcza dostaniesz w pysk!

Jak widać to nie koniec mocniejszych spin Pawła Bomby. Zawodnik High League w mocnych słowach wypowiadał się o Amadeuszu ”Ferrari” Rośliku i Piotrze Kaluskim. Teraz Bomba zaś na insta stories pokazał prywatne wiadomości z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem.

Bomba

Niewykluczone, że niebawem dojdzie do walki ”Scarface’a” z ”Ferrarim”. Amadeusz przyznał, że dostał świetną ofertę finansową z High League.

Mordeczki bardzo ważny komunikat tam ktoś insynuuje, że ze mną walczy na High League’u oczywiście coś nie coś dostałem. Oferta jest blisko miliona, dopóki nie dostanę – nie, że ja, bo mnie można wyzywać… Ale dopóki Matka mojego dziecka, która została wyzwana od dzi*ek nie zostanie przeproszona ani moja kochana Mama. Za te pomówienia wiesz… Nie obchodzi mnie w jakiej to będzie formie. Czy Ty powiesz, że chciałeś mnie sprowokować czy cokolwiek to walki nie będzie. Dla mnie zasady są ważniejsze niż jakiekolwiek pieniądze.

Bomba ostro o Jóźwiaku!

Paweł Bomba wczoraj próbował dostać się na drugą konferencję PRIME SHOW MMA 2. ”Scarface” przebrał się za dziadka, lecz szybko dostrzegł go Paweł Jóźwiak i postanowił wyprosić. Teraz Bomba postanowił w mediach społecznościowych pokazać wiadomości prywatne z prezesem Fight Exclusive Night.

Następny farmazon się naćpał i zakazy wyznacza. Gościu byłeś tak naćpany, żebym Ci to wybaczył, ale przez ten zakaz teraz wiesz co muszę zrobić. Jestem trochę shy, ale jakoś sobie poradzę.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 2: Marcin Wrzosek zastąpi Reda i zmierzy się z ogromnym Kaluskim! Co wy na to?

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Parę dni temu informowaliśmy was, że Ernest Ivanda wylądował w szpitalu. ”Red” usłyszał diagnozę – udar niedokrwienny mózgu. Tym samym jego start i walka z Piotrem Kaluskim nie jest możliwa. Nowym przeciwnikiem ”Ochroniarz Oszusta z Tindera” został… Marcin Wrzosek! Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy freak fight.

PRIME 2: Doszło do pierwszego face to face Bombardiera ze Stiflerem! Tu jest wielka różnica! Widzieliście?

To będzie prawdziwy freak fight! W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie Damiana Zduńczyka z Serigne Ousmane Dią. ”Stifler” postanowił, że dziewiątego lipca stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Warto wspomnieć, że w tym pojedynku będzie ogromna różnica kilogramów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis