MMA PLPrime Show MMABomba nie został wpuszczony na konferencję PRIME! Specjalnie przebrał się za staruszka!

Bomba nie został wpuszczony na konferencję PRIME! Specjalnie przebrał się za staruszka!

Paweł Bomba chciał się pojawić na drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2. Zawodnik High League przebrał się nawet za.. staruszka! Szybko jednak poznał go Paweł Jóźwiak i ochrona postanowiła wprosić Bombę. Paweł nie był zadowolony z całej sytuacji.

Bomba

Przypomnijmy, że Bomba ma również konflikt z zawodnikiem PRIME SHOW MMA – Piotrem Kaluskim, który w sobotę w formule K-1 zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Bomba dostał również ofertę walki z Kaluskim, gdy ”Red” trafił do szpitala. Nie było jednak zgody organizacji High League, która szykuje mocne zestawienie ”Scarface’a”.

Bomba wyproszony!

Paweł Bomba na insta stories relacjonował calą sytuację związaną z konferencją PRIME SHOW MMA 2. ”Scarface” został wyproszony.

Sami zobaczcie:

Posted by Freak Fight on Tuesday, July 5, 2022

Ponadto w pewnym momencie do stolika dołączył ”Sadek”, który postanowił zapytać ”Ochroniarza Oszusta z Tindera”, dlaczego Bomba nie został wpuszczony. W tym momencie nastąpiła mocna reakcja Adama Soroko i ”Don Kasjo”.

Dobra Sadek bo.. nie wk**wiaj mi Soroko! No, nie wiem Sadek k*rwa kojarzę Cię. Odejdź, bo k*rwa nie chcemy tu kolejnych atencjuszy. To wyjdź stąd, bo inaczej ochrona Cię wyp**doli, a chcę być miły. Dobra to się dowiesz po. Powiem Ci szczerze, ch*j nas obchodzi ludzi twoja osoba.

Zobacz także:

Tańcula spełni marzenie i zawalczy w KSW? Szalony Reporter się wygadał i wyjawił rywala!

Czyżby w końcu miało dojść do transferu z FAME MMA do KSW? Arkadiusz Tańcula od zawsze mówił, że bardzo chciałby zawalczyć dla sportowej organizacji. Okazuje się, że Krakowianin w końcu może zmaterializować swoje marzenia.

Przyszedł i chciał zaistnieć! Don Kasjo reaguje: Wyjdź stąd, nie chcemy atencjuszy! Widzieliście?

Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Kasjusz Życiński postanowił zareagować! Patryk Sadowski pojawił się na drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2 i postanowił tym razem zaczepić Piotra ”Ochroniarza Oszusta z Tindera” Kaluskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis