MMA PLFerrariBomba mocno przed High League 4: Będziesz kwiczeć tak jak ta twoja trenerka tam krzyczy!

Bomba mocno przed High League 4: Będziesz kwiczeć tak jak ta twoja trenerka tam krzyczy!

Na kanale High League pojawił się materiał ”Dzień z Pawłem Bombą”. ”Scarface” wspomniał o Amadeuszu Rośliku, ale również o trenerze – Mirosławie Oknińskim. Robi się gorąco przed sobotnim pojedynkiem na High League 4 w Gliwicach.

Bomba

Przypomnijmy, że właśnie dziś o godzinie 20:00 odbędzie się program ”Rudnki”, gdzie dojdzie do konfrontacji słownej pomiędzy Amadeuszem Roślikiem, a Pawłem Bombą.

Pierwszy pojedynek Pawła miał miejsce na gali High League 3 w Ergo Arenie. ”Scarface” po niecałej minucie musiał uznać wyższość Michała ”Tarzana” Leśniaka. Bomba kompletnie zaskoczył wtedy swoim game planem. Od razu ruszył z ciosami na dużo cięższego przeciwnika. Nie był to dobry pomysł.

Paweł Bomba mocno przed High League 4!

Paweł Bomba podczas ostatniego nagrania postanowił wspomnieć o trenerze Mirosławie Oknińskim.

Jesteś na to gotowy? Szczur, gruby, mały, śmierdzący – mam nadzieje! Będziesz moja s*ko! Będziesz płakać, będziesz kwiczeć tak jak ta twoja trenerka tam krzyczy do kamery, tak Ty będziesz krzyczeć. Twoja trenerka będzie tam pod klatką ”łałała Sejfy PL”.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Doszło do konfrontacji słownej Marcina Wrzoska z ”Szelim”: Z czego Ty ku**a jesteś znany?

Wszystko na to wskazuje, że Marcin Wrzosek stoczy kolejny pojedynek w organizacji FAME MMA. ”Polish Zombie” zmierzy się z cięższym Piotrem Szeligą. Podczas wczorajszych ”Aferek” doszło do konfrontacji słownej. Wrzosek jest pewny siebie przed potencjalnym starciem.

Elias Theodorou nie żyje! Był zawodnikiem UFC i ringboyem Invicta FC! Nie mówił głośno o swojej chorobie…

Bardzo smutna wiadomość dla całej światowej społeczności mieszanych sztuk walki. Elias Theodorou nie żyje! Kanadyjczyk zmarł mając zaledwie 34 lata!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis