MMA PLFerrariBomba komentuje zachowanie Ferrariego: Ferrari jest fraj*rem, bo wyj**bał mu z partyzanta!

Bomba komentuje zachowanie Ferrariego: Ferrari jest fraj*rem, bo wyj**bał mu z partyzanta!

Paweł Bomba w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco skomentował zamieszanie przy Amadeuszu Rośliku. ”Ferrari” tym razem znokautował ”Sadka” na wywiadzie u Moniki Laskowskiej. Roślik zapewnił, że wspomniany ”Sadek” obrażał go w internecie oraz wywiadach.

Bomba

Do debiutu Pawła doszło na gali High League 3 w Ergo Arenie. Zmierzył się wtedy z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem. Paweł kompletnie zaskoczył swoim planem na walkę. Od początku ruszył z szarżą ciosów na cięższego przeciwnika. To nie mogło zakończyć się dobrze… Walka ostatecznie skończyła się po niecałej minucie. ”Tarzan” mógł cieszyć się z efektownego zwycięstwa.

Bomba komentuje!

Paweł Bomba skomentował zachowanie Amadeusza Roślika. Bomba uważa, że ”Ferrari” zachował się jak fraj*r!

Co o tym sadzę? Pełen fraj*r! Ale rozbawiło mnie to… Znam Sadka, lubię go bardzo, bo w porządku jest chłopak – nie znam go jakoś bardzo, ale znam go i lubię. Tyle. Ferrari jest fraj*rem, bo wyj**bał mu z partyzanta, ale ogólnie sytuacja mnie bawi, bo ktoś dostał w łeb. Wolałbym, żeby to Sadek wyj**ał niemu (…) Nie ważne, ja tak nie robię. Jeżeli ktoś mnie obraża, to mówię ”dawaj”, a nie takie coś. Ja tak nie robię, nigdy bym tak nie zrobił. Z nie jednym osobnikiem miałem brudny konflikt uliczny i tak nie robiłem.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

High League 4: Wielka awantura na konferencji! Alberto na scenie i ekipa ”Maciasa”! [WIDEO] Widzieliście?

Było naprawdę niebezpiecznie! Dzieje się podczas drugiej konferencji High League 4. Gala odbędzie się już w sobotę w Gliwicach. ”Macias” z Josefem Bratanem jak widać mają mocną spinę. Dodatkowo w konflikcie jak się okazało jest brat Josefa – ”Alberto”.

Ostra kłótnia Szpilki z Załęckim: Taki z Ciebie kolega! Na moje w c*uj słaby numer! [WIDEO] Co wy na to?

Podczas ostatniego panelu drugiej konferencji High League 4 doszło do kłótni pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Powód? ”Bad Boy” poprosił ”Szpile”, aby to on jako drugi wszedł do klatki z powodu swojej kontuzji. Szpilka odmówił i zapewniał, że tak miał ustalane od początku i nie zamierza niczego zmieniać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis