MMA PLBoksBoli was potężny youtuber? Paul vs Mike Tyson w lutym 2022 roku!

Boli was potężny youtuber? Paul vs Mike Tyson w lutym 2022 roku!

No tak. Świat staje na głowie, albo po prostu się zmienia. Wielu z was boli jakikolwiek potężny youtuber, a oni otrzymują coraz głośniejsze walki. Tym razem jeden z braci Paul zmierzy się z Mikiem Tysonem! Youtuber vs Mike Tyson? To brzmi jak żart, ale żartem nie jest!

Paul vs Mike Tyson

Ikona wagi ciężkiej światowego boksu z lat ’90 zmierzy się z Loganem Paulem w pokazowej walce bokserskiej już w lutym 2022 roku.

Jest to informacja nieoficjalna, która obiega media na całym świecie. Nam pozostaje jedynie czekać na oficjalny komunikat w sprawie tej konfrontacji.

Boli was potężny youtuber? Paul vs Mike Tyson w lutym 2022 roku!

Mike Tyson, mimo przekroczonej pięćdziesiątki, po piętnastoletniej przerwie powrócił do startów w listopadzie 2020 roku. Wówczas zremisował on starcie z innym legendarnym pięściarzem – Royem Jonesem Juniorem.

Teraz ma zmierzyć się z jedynym z braci Paul, a konkretnie z Loganem, który wyzywał “Bestię” po jego ostatniej walce w ringu.

Zobacz także:

Maciej Kawulski o walce Wrzoska z Don Kasjo na FAME MMA 12: Wrzosek przegra? To wyleci z KSW!

Za niecały miesiąc, w klatce FAME MMA zadebiutuje Marcin Wrzosek. Jest to kolejna sytuacja, w której organizacja KSW wypożycza swojego zawodnika federacji FAME. Czy naturalną sytuacją będzie już udział profesjonalnych zawodników we freakowych wydarzeniach?

To były potężne liście! Potworne kontuzje uczestników PunchDown 5! Widzieliście?

Dawid Kołodziejczyk i Peter Truchlik zaprezentowali się z dobrej strony w świetnie obsadzonym turnieju na liście. ”Jasiu” i ”Aligator” po dzisiejszych starciach udowodnili, że należy im się następna szansa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis