MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipBójka na ważeniu przed BKFC! Paige VanZant i Britain Hart skoczyły sobie do gardeł [WIDEO]

Bójka na ważeniu przed BKFC! Paige VanZant i Britain Hart skoczyły sobie do gardeł [WIDEO]

Foto: Instagram/ Paige VanZant

Bójka na ważeniu przed dzisiejszą galą BKFC! Zawodniczki mające wystąpić w walce wieczoru – Paige VanZant i Britain Hart – skoczyły sobie do gardeł. Rozdzielić je musiał szef organizacji walk na gołe pięści.

Była zawodniczka UFC Paige VanZant i Britain Hart skrzyżują pięści w walce wieczoru gali BKFC, która odbędzie się dzisiaj w nocy czasu polskiego. Będzie to starcie na gołe pięści i debiut w tej formule popularnej w mediach społecznościowych Paige VanZant.

Bójka na ważeniu przed BKFC! Paige VanZant i Britain Hart skoczyły sobie do gardeł [WIDEO]

Kiedy obie zawodniczki pojawiły się na scenie podczas ceremonii ważenia, VanZant i Hart nie wytrzymały napięcia i doszło między nimi do bójki. Przepychankę zawodniczek musiał zastopować szef BKFC David Feldman.

Hart odgrażała się rywalce, że ta wystąpi w walce na gołe pięści, gdzie zabronione jest duszenie przeciwniczek, więc brutalnie zderzy się ze ścianą w postaci jej pięści.

VanZant, dla której będzie to debiut w walce w tej formule cały czas zachowywała spokój i uśmiech na twarzy.

Całą sytuację możecie zobaczyć sami oglądając poniższe wideo:

Zobacz także:

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania Krystiana K. ps. “Tyson”. Jest oskarżony o handel narkotykami

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania między innymi Krystiana K. ps. “Tyson”, który był finalistą turnieju walk na gołe pięści – GROMDA. “Tyson” jest oskarżony o handel narkotykami. Wraz z torunianinem policjanci zatrzymali pięć osób.

Łukasz Jurkowski i Szymon Kołecki twarzą w twarz! Będzie trzecie podejście do ich walki?

Łukasz Jurkowski i Szymon Kołecki, czyli niedoszli rywale, którzy mieli zmierzyć się w klatce KSW stanęli twarzą w twarz w popularnym programie o sportach walki Koloseum w Polsat Sport.

FAME MMA 9: Poznaliśmy walkę wieczoru? Jest spora niespodzianka!

Już szóstego marca odbędzie się FAME MMA 9. Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy walkę wieczoru. Kacper Blonksy zmierzy się z Sylwestrem Wardęgą. Na ten debiut czekało wielu fanów!