MMA PLFAME MMABoją się walki z Don Kasjo? Były bokser podaje nazwiska!

Boją się walki z Don Kasjo? Były bokser podaje nazwiska!

Jak się okazuje start Kasjusza Życińskiego (2-0) na najbliższej gali FAME MMA 7 nie jest pewny. Były bokser zdradził, że jest problem z dograniem przeciwnika. Parę osób postanowiło odrzucić propozycję walki z ”Don Kasjo”.

Uczestnik Ekipy z Warszawy wrócił do rywalizacji sportowej i ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA. W pierwszym na całym dystansie zdominował Adriana Polańskiego. Następnie był spory konflikt do wyjaśnienia, ale tym razem rękawice były większe, bo w formule kick-boxingu. Kasjusz wygrał jednogłośną decyzją sędziów w starciu z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem. Ostatnia walka ”Don Kasjo” odbyła się pod koniec marca, gdy w drugiej rundzie poddał debiutującego Maćka Rataja.

Odmawiają walki z Don Kasjo!

Do Kasjusza Życińskiego przymierzanych było już trzech rywali, ale zakończyło się to fiaskiem. Były rozmowy z piłkarzem ekstraklasy Błażejem Augustynem, Marcinem Najmanem i Dawidem Ambroziakiem. Kasjusz w rozmowie z portalem fightsport.pl deklaruje, że wszyscy wymienieni odmówili walki. 

Tylko mam nadzieje, że się nie obsra jeden z tych co mnie wyzywał. Mogę wam zdradzić tyle. Tak ten z ekstraklasy Augustyniak obsrał zbroje pomimo, że mnie wyzywał. Bamber wyzywał, coś tam z kolankiem. Pomimo, że trenuje – tak ludzie mówią. Kto tam się jeszcze obsrał. El Tost też na najbliższej gali się nie spotkamy, więc jest tam jeszcze kilku. Ludzie się mogą domyśleć kto mnie  jeszcze wyzywał, więc rozmowy trwają. Znaczy już wszystko jest niby dogadane tylko z tego co wiem rywal jeszcze nie podpisał kontraktu, więc też obsra pewnie zbroje. Jeśli nie podpisze to na pewno go wymienię.

Czy Kasjusza Życińskiego zobaczymy już piątego września w klatce FAME MMA? Wszystko wyjaśni się podczas pierwszej konferencji prasowej, do której dojdzie 26 lipca. Przypomnijmy, że w walce wieczoru swój debiut w organizacji odnotuje powracający Popek Monster (3-4). Swój drugi pojedynek w FAME MMA stoczy Arkadiusz Tańcula (2-0), który zaskoczył swoją postawą w debiucie. Wyczekiwany rewanż pomiędzy Polakiem, a Ferrarim, ale też drugie starcie Hassan-Wiewiór. 

Zobacz także:

To jest historia jak z filmu! Leon Murphy zaskoczy w UFC?

Leon Mruphy miał burzliwe i niespodziewane sytuacje w swoim życiu. Brytyjczyk w tym tygodniu efektownie odprawił rywala

Mateusz Gamrot zdradził jaką część wypłaty Parka dostał po niezrobieniu wagi. Zaskoczeni?

Mateusz Gamrot dostał część wypłaty Normana Parke. Irlandczyk z Północy ponownie nie zrobił wagi