MMA PLKSWBohdan Gnidko przed walką o pas na XTB KSW 85: Mój rekord mówi sam za siebie

Bohdan Gnidko przed walką o pas na XTB KSW 85: Mój rekord mówi sam za siebie

10 wygranych walk. Wszystkie zwycięstwa przed czasem. Bohdan Gnidko jest pełnoprawnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego wagi półciężkiej KSW i przed walką o pas na dzisiejszej gali w Nowym Sączu opowiada o walce z Ibragimem Chuzhigaevem.

Bohdan Gnidko przed walką o pas na XTB KSW 85

Ukrainiec stanie do walki z mistrzem wagi półciężkiej KSW już dzisiaj na gali XTB KSW 85 w Nowym Sączu. Walka z jego udziałem będzie co-main eventem całej imprezy.

Walką wieczoru dzisiejszej gali będzie starcie o pełnoprawne mistrzostwo wagi piórkowej między pełnoprawnym mistrzem Salahdinem Parnassem a posiadaczem tymczasowego pasa Robertem Ruchałą.

Bilety na galę XTB KSW 85 w sprzedaży na eBilet.pl

Bohdan Gnidko przed walką o pas na XTB KSW 85: Mój rekord mówi sam za siebie

Gnidko przed dzisiejszą galą jest pewny siebie i zapewnia, że jego rekord wygranych walk powinien mówić wszystko osobom wątpiącym w jego potencjał mistrzowski.

“Wszystkie walki skończyłem w pierwszej rundzie. Mój rekord mówi sam za siebie. Ciężko trenuję i nie chcę, żeby walki trwały po trzy czy pięć rund. Chcę kończyć jak najszybciej swoich przeciwników.”

Ukrainiec docenia swojego najbliższego przeciwnika, ale jednocześnie ma nadzieję na zostanie pierwszym mistrzem KSW z Ukrainy:

“Ma na swoim koncie dużo więcej walk ode mnie, to jest jego mocna strona. Potrafi też wyjść z krytycznych sytuacji, w których często bywał. Ja jestem jednak wszechstronnym zawodnikiem i uważam, że nie będzie dla mnie problemem sprawienie problemów jemu. Chcę wygrać tę walkę i zostać pierwszym ukraińskim mistrzem KSW.”

Do walki pomiędzy Bohdanem Gnidką a Ibragimem Chuzhigaevem dojdzie już 19 sierpnia podczas gali XTB KSW 85 w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

Galę XTB KSW 85 można będzie oglądać dzisiaj na platformie Viaplay oraz na KSWTV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis