Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWBogdan Gnidko zabiera głos w sprawie swojej czapki: Nie ma to nic wspólnego z banderą!

Bogdan Gnidko zabiera głos w sprawie swojej czapki: Nie ma to nic wspólnego z banderą!

Po ostatniej walce Bogdana Gnidko (10-0) pojawiło się sporo komentarzy. Nie było mowy o walce, a o czapce, którą założył reprezentant Ukrainy. To się kompletnie nie spodobało wielu kibicom z naszego kraju. Zawodnik KSW postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych i wyjaśnić całą sytuację.

Gnidko

Gnidko ma już za sobą trzy walki w największej organizacji w naszym kraju. Trzeba przyznać, że jest to duże odkrycie. Młody talent zadebiutował w kapitalnym stylu w sierpniu poprzedniego roku, gdy w zaledwie 5 sekund znokautował Damiana Piwowarczyka.

Ukrainiec niewątpliwie mocno przybliża się do mistrzowskiej szansy, bowiem w kolejnych walkach szybko zdemolował Madalina Pirvulescu, a w sobotę w niecałe dwie minuty poddał Rafała Kijańczuka.

Gnidko wyjaśnia!

Bogdan Gnidko (10-0) postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych i wyjaśnić całą sytuację.

Witam wszystkich. Chcę wyjaśnić i opowiedzieć o mojej czapce, w której walczyłem. To jest czapka kozacka i nie ma to nic wspólnego z banderą,. Ta czapka była noszona przez kozaków zaporoskich. To było ich nakrycie na głowy.

Kapelusz miał ważne znaczenie symboliczne w stroju Kozaka – znak odwagi, inteligencji, honoru Kozaka, który nadawał jego obrazowi plastyczną kompletność i kompletność znaczenia; bez czapki ”kozak wcale nie jest kozakiem”. Symbolika czapki sięga archaicznego jej utożsamiania z najważniejszą częścią ciała – głową, która kojarzona była z supremacją i uważana była za naczynie dla umysłu.

Iwan Sirko to ukraiński dowódca, szlachcic podolski, brygadzista kozacki, pasterz pułku kalnyckiego, legendarny wódz kozaków zaporoskich. Wygraj 65 bitew. Bohater wielu ukraińskich piosenek i bajek.

Zobacz także:

Roberto Soldic wskazał najlepszego strikera w KSW. To zawodnik, który “jak wypuści ten prawy i trafi”… Zaskoczeni?

Mamy dla Was bardzo ciekawą opinię byłego podwójnego mistrza Federacji KSW. Roberto Soldic w swoich mediach społecznościowych wskazał jego zdaniem najlepszego strikera w KSW. Wybór “RoboCopa” mocno zaskoczył!

Wiemy gdzie wystąpi Francis Ngannou! Były mistrz UFC podpisał kontrakt na specjalnych warunkach! Co wy na to?

Zagadka już rozwiązana! Wiemy gdzie będzie teraz występował Francis Ngannou! Były mistrz wagi ciężkiej i jednocześnie jeden z najbardziej przerażających zawodników w zawodowym MMA podpisał kontrakt z nowym pracodawcą. I to podpisał go na specjalnych warunkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis