MMA PLBoksBob Arum skrytykował Danę White’a za upór w doprowadzeniu do UFC 249: Ma coś nie tak z inteligencją!

Bob Arum skrytykował Danę White’a za upór w doprowadzeniu do UFC 249: Ma coś nie tak z inteligencją!

Promotor bokserski Bob Arum skrytykował szefa UFC w determinacji, jaką ten wykazuje się w kontekście doprowadzenia do gali UFC 249.

Kiedy większość świata i dziedzin życia społecznego została zahamowana przez pandemię koronawirusa, White wydaje się być nieugięty i robi wszystko, by doprowadzić do gali UFC 249, zaplanowanej na dzień 18 kwietnia.

88-letni Arum w rozmowie z CBS Sports przyznał, że jego zdaniem White powinien wstydzić się za swoje działania w kontekście doprowadzenia do tego show:

“W związku z tym, co dzieje się w kraju czy na świecie w związku z tym wirusem, to imprezy są ostatnią rzeczą jakiej potrzebujemy, nawet jeśli miałyby one odbyć się bez udziału publiczności. Ale prawda jest taka, że Dana White ma coś nie tak z inteligencją.”

Kiedy White robi wszystko, co może by doprowadzić do UFC 249, Arum odwołał wszystkie swoje zaplanowanej imprezy i nie planuje kolejnych, dopóki sytuacja z koronawirusem się nie unormuje:

“Ludzie pytają mnie o plany po tym wszystkim, co teraz się dzieje. Nie wiem kiedy świat poradzi sobie z tą pandemia, więc nie mam żadnych planów. Nie wiem czy wrócimy za miesiąc, dwa, trzy czy za rok. Kiedy poradzimy sobie z pandemia, to wtedy zacznę coś planować.”