MMA PLUFCBo Nickal, który przebojem wdarł się do UFC ma już zaklepaną walkę. Wystąpi na UFC 282, znamy rywala!

Bo Nickal, który przebojem wdarł się do UFC ma już zaklepaną walkę. Wystąpi na UFC 282, znamy rywala!

Trzykrotny mistrz NCAA w zapasach, który przebojem wdarł się do UFC poprzez udział w show Dana White’s Contender Series ma już zaklepaną pierwszą walkę w UFC! Bo Nickal, bo o nim mowa wystąpi na gali UFC 282!

Bo Nickal

O tym, w jaki sposób Bo Nickal dostał się do UFC pisaliśmy TUTAJ -> Bo Nickal dostał się do UFC przez show Dana White’s Contender Series. Wzywał… Khamzata Chimaeva!

Jednak zanim przyjdzie pora na Khamzata Chimaeva, Bo Nickal skrzyżuje rękawice z innym rywalem.

Bo Nickal wystąpi na UFC 282, znamy rywala!

Nickal wystąpi już 10 grudnia na wspomnianej gali UFC 282. Jego rywalem będzie Jamie Pickett.

Pickett jest już zaprawiony w bojach w oktagonie UFC. Zawodnik ten w szeregach amerykańskiego giganta walczył już sześciokrotnie i notuje rekord 2-4. Obecnie znajduje się w serii dwóch porażek z rzędu. Wiktorie odnosił natomiast w konfrontacjach z Laureano Staropolim i Josephem Holmesem.

Kogo faworyzujecie w walce Nickal vs Pickett?

Zobacz także:

Popek: Murańscy? Jak zjedzą g**no łyżeczką do tortu, to się zgodzę! [WIDEO]

Popek pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 3. To nie był przypadek, ponieważ został ogłoszony jego debiut w kolejnej freakowej organizacji. Popularny raper wystąpi w main evencie następnej edycji, a jego przeciwnikiem na zasadach boksu będzie Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński. Popek w rozmowie z mediami wypowiedział się też o potencjalnej walce z Murańskimi.

Zawodnik MMA w Ninja Warrior z ważnym przesłaniem: Dzieciaki się rozwijają, nie przejmują głupotami! Widzieliście?

Paweł Żygliński pojawił się w ostatnim odcinku ”Ninja Warrior” na kanale Polsatu. Zawodnik MMA przed i po swoim starciu miał ważne przesłanie. Żygliński apelował, że program musi cały czas być pokazywany, ponieważ inspiruje młodzież do ciężkiej pracy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis