MMA PLEwelina WoźniakBłyskawiczna wygrana Woźniak! Duży krok w drodze do UFC wykonany!

Błyskawiczna wygrana Woźniak! Duży krok w drodze do UFC wykonany!

Ewelina Woźniak poczyniła kolejny, bardzo ważny krok na drodze do UFC. Polka w fenomenalnym stylu pokonała Elizabeth Vanessę Rodriguez na gali Oktagon 23.

Ewelina Woźniak
Foto: Facebook: Ewelina Woźniak

Jak przebiegało starcie?

Woźniak szybko przejęła inicjatywę w pojedynku i zajęła środek klatki. Po chwili Rodriguez zdecydowała się pójść po sprowadzenie, co się jej udało, jednak Polka pokazała, że płaszczyzna parterowa nie jest jej obca. Reprezentantka Czerwonego Smoka szybko poddała Wenezuelkę przez duszenie nogami.

Dzisiejsza wygrana jest piątą w zawodowej karierze Eweliny Woźniak i drugą w organizacji Oktagon MMA. Zaraz po zakończonym starciu Polka następujących słowach skomentowała swój dzisiejszy wyczyn.

50 sekund bejbe! Tyle potrzebuję, aby zakończyć walkę.
Świat jest mój! 
Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i słowa wsparcia. Na wszystko Odpowiem jutro. ❤
Kocham Was!

50 sekund bejbe! Tyle potrzebuję, aby zakończyć walkę. Świat jest mój! Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i słowa…

Posted by Ewelina Wozniak MMA on Saturday, May 1, 2021

Polacy na Oktagon 23

Aktualnie czekamy jeszcze na walkę wieczoru z udziałem Roberta Bryczka. Na ten moment jednak, pojedynki układają się po myśli polskich kibiców. Poza zwycięstwem Woźniak zwycięstwo odniósł Kamil Minda, który przez jednogłośną decyzję sędziów pokonał Kerissona Leala. Jest to siódme zawodowe zwycięstwo zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów.

W walce wieczoru zobaczymy znanego między innymi z występów na FEN-ie, Roberta Bryczka. Polak zmierzy się w niej z młodym, jednak już doświadczonym Brazylijczykiem Kaikiem Brito. Będzie to trzecie starcie Bryczka w czeskiej organizacji. W swoim debiucie Polak wyszedł ze starcia z Węgrem Mate Kerteszem, zaś w drugim musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC, Leandro Silvy.

Zobacz także:

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Dzisiaj w UFC walczy Krzysztof Jotko! Trzymamy kciuki za rodaka!

To już dzisiaj! Na gali UFC on ESPN 23 zawalczy Polak – Krzysztof Jotko! Rozpędzony trzema wiktoriami z rzędu 31-latek podejmie niebezpiecznego “Tarzana” Seana Stricklanda.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis