MMA PLBoksBlisko 160-kilogramów! Brytyjczyk ma za sobą udany debiut w boksie!

Blisko 160-kilogramów! Brytyjczyk ma za sobą udany debiut w boksie!

Dawno takiej sytuacji nie było! Hosea Stewart na wagę wniósł blisko 160 kilogramów. Brytyjczyk ma za sobą udany debiut zawodowy w boksie. Stewart chce potwierdzić, że nawet mając taką wagę może być  niebezpiecznym pięściarzem.

Stewart

Przypomnijmy, że podobnie było w przypadku sparing partnera Adama Kownackiego – Jarella Millera (23-0-1, 20 KO). Miller przed walką z Tomaszem Adamkiem ważył 144 kilogramy, a Polak zaledwie 102. Różnica była ogromna. Amerykanin jeszcze nie tak dawno był bardzo bliski walki o mistrzostwo świata. Karierę Jarella zahamowały wpadki dopingowe.

Ogromny tur debiutuje w boksie!

Hosea Stewart na ważeniu wniósł dokładnie 156,5 kg. Brytyjczyk ma za sobą udany debiut zawodowy w boksie. Hosea na czwartkowej gali Wasserman Boxing wypunktował reprezentanta Estonii – Maita Metsisa (0-2, 0 KO). Stewart głównie znany jest jako sparingpartner byłego mistrza świata – Anthony’ego Joshuy. 

Zobacz także:

Jacek Murański pokazał zdjęcie z operacji! ”Muran” liczy na rewanż z Tańculą! Dojdzie do rewanżu?

Jacek Murański jest już po pierwszej operacji. ”Muran” ma spore problemy zdrowotne po pierwszym pojedynku. 52-latka czekają jeszcze dwie operacje. Murański mimo wszystko już w tym momencie zapowiada potencjalny rewanż z Arkadiuszem Tańculą.

Murański nie wytrzymał i ruszył w stronę kibica podczas walki ojca: Wypi**dalaj stąd! [WIDEO] Widzieliście?

Jest nowe nagranie za kulis gali FAME MMA 12, która odbyła się w Ergo Arenie. Mateusz Murański pojawił się oczywiście w narożniku ojca. W pewnym momencie jeden z kibiców obrażał starszego ”Murana”. Mateusz postanowił szybko zareagować – sytuację musiała uspokoić ochrona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis