MMA PLHighleagueBłędne doniesienia w sprawie walki Murański vs Najman! Tłumaczymy, o co chodzi z tym pojedynkiem!

Błędne doniesienia w sprawie walki Murański vs Najman! Tłumaczymy, o co chodzi z tym pojedynkiem!

W sieci pojawia się wiele błędnych informacji odnośnie zakontraktowania walki Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem na gali High League w grudniu. Posiadamy informacje, które stanowczo dementują plotki.

Murański vs Najman
Foto: Murański vs Najman

Starcie Murański vs Najman to jedna z najbardziej oczekiwanych walk ostatnich lat. Od wielu miesięcy różne organizacje starają się zakontraktować ten bój. Nic dziwnego, bowiem po reakcji społeczności można wywnioskować, iż byłby to pojedynek, który na halę oraz przed monitory ściągnąłby setki tysięcy widzów.

Czy dojdzie do walki Murański vs Najman?

W najnowszym odcinku “Szalonego Tańculi” Arkadiusz Tańcula oraz Szalony Reporter “zdradzili”, że Jacek Murański i Marcin Najman oficjalnie zawalczą na gali High League w Gliwicach.

Jacek ma podpisaną walkę w High League. Będzie się bił z Marcinem Najmanem, w grudniu. Mam nadzieję, że High League pójdzie po rozum do głowy i stwierdzi, że nie chce tej walki.

– mówił “Aroy”. na razie brakuje konkretów. Rozmowy trwają, ale póki co daleko od jakiegokolwiek konsensusu.

Marcin Najman potwierdza, że zawalczy w grudniu, lecz nie wykluczone, że rywalem może być ktoś inny. Co więcej, uwaga, “El Testosteron” planuje stoczyć także inne pojedynki, w innych organizacjach. Jedną z nich będzie starcie z Pawłem Jóźwiakiem na Wotore, ale nie tylko…

Podsumowując, walka Murański vs Najman rozbiłaby bank, ale trudno o jej organizacje. Rozmowy organizacji z oboma panami są bardzo trudne, nie tylko z uwagi na wymagania. Na konkrety musimy zaczekać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis