MMA PLarmia fight nightBłażej Majdan vs. Kamil Czyżewski na Armia Fight Night 13

Błażej Majdan vs. Kamil Czyżewski na Armia Fight Night 13

Szeregowy Błażej Majdan (3-4) i Kamil Czyżewski (3-2) zmierzą się ze sobą 18 czerwca w Łodzi!

Błażej Majdan vs. Kamil Czyżewski
Foto: Armia Fight Night

Błażej Majdan – Szeregowy 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich, trenujący pod okiem Kamila Lamczyka i Grzegorza Bigonia w Wojskowej Sekcji Walki w bliskim kontakcie „Podhalańczyk” skrzyżuje rękawice z Kamilem Czyżewskim. Majdan świetnie się zaprezentował na gali AFN z numerem 11 pokonując szeregowego Szymona Karolczyka po batalii na pełnym dystansie. Wrócił do klatki po dwuletniej przerwie i zaskoczył swoją świetną dyspozycją. Powrót na zwycięskie tory sprawił, że ma ochotę na więcej…

W przeciwnym narożniku stanie reprezentant klubu Vale Tudo Białystok, trenujący pod okiem Pawła Zalewskiego. Jest on również strażakiem w KP PSP w Sokółce. Kamila mieliśmy okazję oglądać na gali AFN 2 jeszcze w starciu amatorskim. Później, na ścieżce zawodowej również, jak jego rywal mierzył się z Szymonem Karolczykiem (AFN Special Edition), jednak musiał uznać wyższość reprezentanta klubu ANKOS MMA i MMA Witkowo. Na swoim koncie ma trzy zwycięstwa i dwie przegrane. Poza przegraną z Karolczykiem porażkę (w debiucie) zafundował mu Mateusz Legierski. Z kolei Anatoly Kuliapin, Jakub Jerzuchowski i Farrukh Saydullaev to zawodnicy, z którymi Czyżewski zwyciężał.

Obaj Panowie swoje ostatnie pojedynki wygrali, ale 18 czerwca tylko jeden wyjdzie zwycięsko z klatki AFN, o tym, czy będzie to Majdan czy Czyżewski dowiemy się już niedługo!

Gala organizowana jest przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Mecenasem walk z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego jest Polska Grupa Zbrojeniowa.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Marek Jakimowicz poddał rywala gilotyną w stójce na gali ARES FC 6 [WIDEO]A

W Paryżu odbyła się gala ARES FC 6. Kolejne zwycięstwo do swojego zawodowego dorobku dołożył Marek Jakimowicz (5-0).

KSW po raz pierwszy w Toruniu! Artur Szpilka zadebiutuje na KSW 71

Już 18 czerwca organizacja KSW po raz pierwszy w historii zawita do Torunia. Gala KSW 71 odbędzie się w Arenie Toruń, a w trakcie wydarzenia dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych debiutów w ostatnich miesiącach w polskim świecie MMA. Do okrągłej klatki wejdzie gwiazda bokserskich ringów, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej WBC, Artur Szpilka (0-0).

Mateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy! Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Mateusz Kubiszyn przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 3 w Ergo Arenie ma do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim. Do ich wyczekiwanego zestawienia dojdzie już czwartego czerwca. Kubiszyn zapewnia, że w niedalekiej przyszłości jest chętny na starcie z Normanem Parke. Oczywiście nie w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis