MMA PLCiekawostkiBlake Perry doznał dramatycznego złamania nosa w walce. W sieci pojawiło się… wideo z jego prostowania!

Blake Perry doznał dramatycznego złamania nosa w walce. W sieci pojawiło się… wideo z jego prostowania!

Blake Perry to zawodnik mieszanych sztuk walki, który w miniony weekend doznał dramatycznie wyglądającego złamania nosa. Teraz kibice mogą także zobaczyć jak wyglądało jego prostowanie.

Blake Perry

Perry walczył 30 lipca na gali Urijah Faber‘s A1 Combat 4 w Stockton w Kalifornii. Jego przeciwnikiem był Marcel McCain. Starcie to zakończyło się przed drugą rundą:

A zakończyło się przez kontuzję Perry’ego, która wyglądała tak:

Blake Perry doznał dramatycznego złamania nosa w walce w MMA. W sieci pojawiło się… wideo z jego prostowania!

Mimo tego, że walka Perry vs McCain trwała tylko jedną rundę, to obaj zawodnicy zostali nagrodzeni bonusem tytułem walki wieczoru całej imprezy.

Teraz natomiast w sieci pojawiło się wideo z prostowania nosa Hawajczyka. Przerażające wideo obiega teraz sieć. Zobaczcie sami jak to wyglądało:

Blake Perry ma 27 lat, jego rekord w MMA wynosi aktualnie 1-1. W swoim debiucie, który odbył się w kwietniu zeszłego roku poddał Makoę Coopera. Było to na gali Bellator 278.

Zobacz także:

Roberto Soldić o walce z youtuberem: Nie chciał ryzykować! Nie widzę w nim nic wyjątkowego! Co wy na to?

Roberto Soldić (20-3) w programie The MMA Hour został zapytany o potencjalne starcie w boksie z jeden z najbardziej popularnych youtuberów na świecie. Mowa oczywiście o walce z Jake Paulem. ”RoboCop” o Amerykaninie wypowiada się z szacunkiem, ale zarazem nie widzi w nim nic specjalnego – jeśli chodzi o umiejętności.

Marcin Najman jak Conor McGregor! “Surprise, surprise motherf***er! The king is back!” [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman wraca do walk! W tej formule “El Testosterona” jeszcze nie widzieliśmy. Tym razem częstochowianin zawalczy na gołe pięści, a jego przeciwnikiem będzie prezes FEN Paweł Jóźwiak. Najman upodobnił się do Conora McGregora i wrzucił do sieci filmik, na którym powtarza znane hasło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis