MMA PLJan BłachowiczBłachowicz u Wojewódzkiego postanowił wysłać wiadomość idolowi! Czy będzie odpowiedź?

Błachowicz u Wojewódzkiego postanowił wysłać wiadomość idolowi! Czy będzie odpowiedź?

Jan Błachowicz (28-9) w tym tygodniu po raz drugi pojawił się u Kuby Wojewódzkiego. W pewnym momencie ”Cieszyński Książę” postanowił wysłać wiadomość na instagramie swojemu idolowi.

Była to walka wieczoru gali UFC 267 w Abu Dhabi. Błachowicz od początku nie wyglądał dobrze w tym pojedynku. Brazylijczyk szybko zdobył obalenie i długo kontrolował rywala z góry – zdając przy tym sporo ciosów oraz łokci. W drugiej rundzie mieliśmy już więcej wymian.

W pewnym momencie ”Cieszyński Książę” zachwiał się na nogach. Podopieczny Roberta Jocza szybko wrócił do siebie, aby zaraz serią zaskoczyć przeciwnika. Glover ponownie był z góry, ale tym razem szybko wypracował dosiad, a następnie był zza plecami. Teixeira wykorzystuje takie sytuację/okazje.

Tak to wyglądało:

Błachowicz wysłał wiadomość legendzie kina!

Jan Błachowicz (28-9) podczas drugiego spotkania z Kubą Wojewódzkim zdradził kto był jego idolem w dzieciństwie. Bez większego zaskoczenia były mistrz UFC wskazał Jeana-Claude Van Damme.

Błachowicz mówił o tym jak cały pokój miał oklejony w plakaty gwiazdy kina. Dodatkowo ”Cieszyński Książę” wyjawił, że napisał list do belgijskiego aktora z prośbą o autograf. Ostatecznie mama Błachowicza nigdy nie wysłała listu.

W pewnym momencie Kuba Wojewódzki wpadł na pomysł, aby napisać do Van Damme na instagramie. Obaj zrobili zdjęcie w studiu i napisali ”Pozdro”. Czy będzie jakaś odpowiedź? Na pewno w niedalekiej przyszłości zapytamy Jana.

Zobacz także:

Mateusz Murański o sparingu z Kijańczukiem przed rewanżem na FAME MMA 12: Dostałem takiego high kicka! Widzieliście?

Mateusz Murański jest mocno zmotywowany przed nadchodzącym rewanżem z Arkadiuszem Tańculą, do którego dojdzie dwudziestego listopada na FAME MMA 12. Warto zaznaczyć, że ”Muran” parę dni temu pojawił się w Arrachionie Olsztyn czy WCA Fight Team.

To znowu się dzieję! Jorge Masvidal wypada z walki, a w zastępstwo chce wejść Khamzat Chimaev! Kto wyszedłby zwycięsko?

Co tu się dzieję! Już na dwunastego grudnia była zaplanowana walke Jorge Masvidala z Leonem Edwardsem, a dziś gruchnęła informacja, że Masvidal niestety wypada z walki na tejże gali. Chwilę później mogliśmy ujrzeć tweeta Khamzata Chimaeva (10-0), że jest gotowy by wejść w zastępstwo!