MMA PLJan BłachowiczBłachowicz o kontrowersyjnych walkach na gali Najmana: Pewnych granic nie powinno się przekraczać!

Błachowicz o kontrowersyjnych walkach na gali Najmana: Pewnych granic nie powinno się przekraczać!

Jan Błachowicz (28-9) w rozmowie z Sportowymi Faktami skomentował kontrowersyjne zestawienia, które miały miejsce na gali Marcina Najmana. W piątek na gali MMA VIP 3 w Częstochowie doszło do dwóch starć kobiety z mężczyzną. ”Cieszyński Książę” uważa, że pewnych granic nie powinno się przekraczać.

Błachowicz

Była to walka wieczoru sobotniej gali UFC 267 w Abu Dhabi. Błachowicz od początku nie wyglądał dobrze w tym pojedynku. Brazylijczyk szybko zdobył obalenie i długo kontrolował rywala z góry – zdając przy tym sporo ciosów oraz łokci. W drugiej rundzie mieliśmy już więcej wymian.

W pewnym momencie ”Cieszyński Książę” zachwiał się na nogach. Podopieczny Roberta Jocza szybko wrócił do siebie, aby zaraz serią zaskoczyć przeciwnika. Glover ponownie był z góry, ale tym razem szybko wypracował dosiad, a następnie był zza plecami. Teixeira wykorzystuje takie sytuację/okazje.

Błachowicz o gali Najmana: Jeżeli kobieta chce się bić z mężczyzną, niech się bije!

Jan Błachowicz (28-9) w rozmowie z Sportowymi Faktami został zapytany o kontrowersyjne walki na gali Marcina Najmana. Przypomnijmy, że w Częstochowie doszło do dwóch zestawień pomiędzy kobietą, a mężczyzną.

Pewnych granic nie powinno się przekraczać. Z drugiej strony nie jestem kimś, kto będzie mówił, kto co ma robić i zabraniał ludziom żyć tak, jak chcą. Jeżeli kobieta chce się bić z mężczyzną, niech się bije. Tylko że może komuś stać się krzywda

Zobacz także:

Mirosław Okniński proponuje walkę Kołeckiego z… Don Kasjo na Narodowym! Chcielibyście to zobaczyć?

Mirosław Okniński ma ciekawy pomysł! Szymon Kołecki (10-1) postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju. Trener w tej sytuacji nawołuje do walki medalisty olimpijskiego z popularnym ”Don Kasjo”.

To byłby hit! Michał Materla chce walczyć z… Pudzianem! Co wy na to?

Nie minęły dwa tygodnie od ostatniej walki Mariusza Pudzianowskiego, a już ustawiła się do niego solidna kolejka. Kolejnym zawodnikiem, który chętnie skrzyżowałby rękawice z „Pudzianem” jest… Michał Materla.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis