Błachowicz kpi z Jonesa! Polak zaczyna promocję walki o pas UFC?

Jan Błachowicz kpi z Jonesa! Najlepszy polski półciężki i najpoważniejszy kandydat do walki o pas mistrzowski tej dywizji wagowej zaatakował w mediach społecznościowych Jona Jonesa.

Bardzo możliwe, że Polak zaczął właśnie promocję swojej najbliższej walki. A ta ma być o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC!

Błachowicz kpi z Jonesa! Polak zaczyna promocję walki o pas UFC?

O walce Błachowicza z Jonesem mówi się od dawna. O ile UFC jeszcze zastanawia się nad zestawieniem mistrzowskim w wadze półciężkiej, to “Bones” najwidoczniej już wybrał.

W nocy mianował Błachowicza pretendentem sugerując, że ten jest kolejny w walce o pas:

„Miałem trochę czasu, żeby to wszystko przemyśleć i straciłem dużo zapału. To smutne, że UFC nie dostrzega mojej jakości w walce z najbardziej przerażającym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie. Janie Błachowiczu, myślę, że jesteś następny w kolejce!” – napisał Jones na Twitterze.

Polak także odniósł się do “Bonesa” w mediach społecznościowych. Polak wykazał się humorem i dał medialnego pstryczka w nos Amerykaninowi. Odniósł się do potencjalnych przenosin Jonesa do wagi ciężkiej na starcie z Francisem Ngannou:

“Najpierw próbujesz się ukryć w więzieniu, a potem próbujesz zmienić kategorię wagową. Naprawdę robisz wszystko, by uniknąć przeznaczenia, ale nie ma miejsca, w którym się ukryjesz Jonny. Tutaj jest Jan.”

First you try to hide in jail, then you want to change a weightclass. You are really doing everything you can to avoid your destiny but there is no place to hide Jonny. Here's Jan 👊#LegendaryPolishPower

Opublikowany przez Jana Blachowicza Piątek, 22 maja 2020

Zobacz także:

Czy Jones i Ngannou wyzywają się w mediach?

Obaj zawodnicy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ostatnio Jones wyśmiał Ngannou i powiedział mu, co ma zrobić z językiem.

Czy „Ostatni Taniec” o Jordanie i Chicago Bulls to prawda?

Są różne opinie na ten temat. Jeden z kolegów klubowych Jordana przyznał, że 90% materiału to kłamstwo.

W jakiej formie jest Evander Holyfield?

Mimo 60 lat na karku Amerykanin ciągle jest w gazie. Do ringu ma powrócić Mike Tyson, czy Holyfield także się skusi?