BJ Penn znokautowany na ulicy [WIDEO]

Foto: TMZSports
Foto: TMZSports

Jedna z legend UFC – BJ Penn (16-14-2) już od wielu lat nie przedstawiał fanom dobrej formy, przegrywając aż siedem pojedynków z rzędu. Oprócz słabej formy sportowej zawodnik może dodatkowo zszargać swoją opinię. 40-latek był bowiem widziany, jak wziął udział w bójkach przed barem.

Penn to były mistrz wagi półśredniej i lekkiej UFC. Takie sukcesy pozwoliły mu na wejście do galerii sław organizacji. Te wszystkie pozytywne słowa o zawodniku są jednak melodią przeszłości, gdyż aktualnie Amerykanin jest cieniem siebie sprzed wielu lat. Ostatni pojedynek “The Prodigy” wygrał w 2010 roku, od tego momentu raz remisując i odnosząc aż siedem porażek z rzędu. Po raz ostatni weteran mieszanych sztuk walki pojawił się w klatce 11 maja, przegrywając przez decyzję z Clayem Guidą (35-19).

Okazało się, że fatalna seria sportowa nie jest jedynym zmartwieniem 40-latka. Otóż do internetu wyciekły materiały wideo, w których widać, jak wziął on udział w ulicznych potyczkach, które rozegrały się przed barem na Hawajach. Filmiki zostały opublikowane przez TMZSports.

Powyższe materiały to kolejne negatywne wydarzenia, które pojawiły się przy BJ Pennie. Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku zawodnik został oskarżony przez byłą partnerkę o znęcanie się fizyczne i psychiczne, a także wykorzystywanie seksualne. Ostatecznie jednak na posądzeniu “The Prodigy” o winę się zakończyło.