MMA PLUFCBJ Penn miał wypadek samochodowy! Podobno był pod wpływem środków odurzających!

BJ Penn miał wypadek samochodowy! Podobno był pod wpływem środków odurzających!

Foto: May 11, 2019; Rio de Janeiro, RJ, Brazil; Bj "The Prodigy" Penn (red gloves) vs. Clay "The Carpenter" Guida (blue gloves) during UFC 237 at Jeunesse Arena. Mandatory Credit: Jason Silva-USA TODAY Sports

Hawajska policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku legendy UFC i członka Galerii Sław BJ Penna (16-14-2). Wypadek miał miejsce 7 lutego.

Wg informacji, które podaje portal MMAfighting.com, około godziny 19:39 czarna Toyota Tacoma prowadzona przez BJ Penna pędziła autostradą w rodzinnym mieście Penna Hilo. Auto wpadło w poślizg i wypadło z drogi. Zatrzymało się pod centrum handlowym nieopodal. Policja w środku znalazła BJ Penna, któremu została udzielona natychmiastowa opieka medyczna.

Początkowo BJ Penn nie był poddany testom na obecność środków odurzających, w tym alkoholu. Wszystko ze względu na obowiązujące na Hawajach prawo dotyczące osób poszkodowanych w wypadkach.

Penn został przebadany w szpitalu i wg informacji uzyskanych przez portal MMAfighting.com, w raporcie policyjnym jest informacja o tym, że prowadzący samochód podczas tego wypadku naruszył prawo zabraniające jazdy pod wpływem środków odurzających, pod wpływem alkoholu lub posiadania alkoholu podczas jazdy.

W sprawę zaangażowany jest także prawnik BJ Penna – Gary Levitt, który zaprzeczył jakoby jego Klient miał problemy z prawem po tym wypadku samochodowym. Zaznaczył też, że Hawajczyk został przetransportowany do szpitala, ale ze względu na utratę przytomności po wybuchu poduszki powietrznej. Obecnie BJ Penn jest już w pełni sprawny i przebywa w swoim domu na Hawajach.

Sprawa nadal jest badana, a o jej wyniku poinformujemy na łamach MMAPL.