MMA PLCiekawostkiBJ Penn chce zostać politykiem! W obietnicach: Nie będzie paszportów covidowych, nie będzie niczego!

BJ Penn chce zostać politykiem! W obietnicach: Nie będzie paszportów covidowych, nie będzie niczego!

Legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki – BJ Penn, który ostatnio robił więcej przypału niż pożytku, chce zostać politykiem! W krótkim wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych zaznaczył, że będzie ubiegał się o mandat gubernatora Hawajów.

BJ Penn to były mistrz wagi lekkiej i półśredniej UFC. W ostatnich latach usilnie próbował odnieść zwycięstwo w klatce, ale mu to nie wychodzi. Próbuje tak już od 10 lat, bowiem ostatnią wygraną zanotował w 2010 roku, a ostatnią walkę stoczył w 2019. Mówimy o tych walkach w klatce, bowiem na ulicy i w klubach BJ Penn bił się regularnie i tam też regularnie dostawał oklep.

BJ Penn chce zostać politykiem! W obietnicach: Nie będzie paszportów covidowych, nie będzie niczego!

Teraz BJ Penn najprawdopodobniej dostanie oklep w wyborach powszechnych w Hawajach. Choć jeszcze jest bojowo nastawiony, to zamierza w listopadzie 2022 roku zostać gubernatorem i zrobić porządki w swojej “małej ojczyźnie”.

Wśród porządków tych jest wyczyszczenie zbędnej kadry oraz zniesienie paszportów covidowych:

“Popełniłem w życiu wiele błędów, ale nigdy nie uciekłem przed walką ani nie sprzedałem swoich ludzi. Jak tylko obejmę urząd gubernatora Hawajów, usunę wszystkie nowe federalne i stanowe mandaty, które szkodzą naszej gospodarce, mieszkańcom. Zdobędziemy najlepszych lekarzy, najlepsze lekarstwa, terapie dla chorych i opiekę zdrowotną, jaką świat ma do zaoferowania. Zwalczymy tę pandemię i będziemy utrzymywać Hawaje wśród najbezpieczniejszych i najzdrowszych stanów w USA.

Zlikwidujemy paszporty covidowe, zlikwidujemy wszystko co z tym związane. Na Hawajach będzie obowiązywała polityka “zaszczepiony z Aloha” i “niezaszczepiony z Aloha” dla każdego. To samo z maskami. Będziemy przestrzegać konstytucji do końca. Nie jestem tutaj, aby dopasować się do innych polityków, jestem tutaj, aby odzyskać naszą wolność!” – napisał na Instagramie BJ Penn.

Zobacz także:

Złoto dla Polski. Magomedmurad Gadżijew mistrzem świata w zapasach!

Zapaśnik AKS Magomedmurad Gadżijew wywalczył tytuł mistrza świata w stylu wolnym. Piotrkowski zawodnik podczas turnieju w Oslo triumfował w wadze 70 kg. To największy sukces w jego karierze i jedno z największych osiągnięć w historii piotrkowskich zapasów.

Mansur Azhiev będzie bronił mistrzowskiej szabli na Armia Fight Night 11

Niepokonany Mistrz Armia Fight Night kategorii piórkowej Mansur Azhiev (6-0) stanie do obrony tytułu 5 listopada w Łodzi!

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11! Okazuje się, że nie trzeba mieć w rozpisce największych freakowych gwiazd, by wykręcić bardzo dobre wyniki sprzedażowe!