MMA PLUFCBJ Penn aresztowany! Kolejne kłopoty z prawem byłego mistrza UFC!

BJ Penn aresztowany! Kolejne kłopoty z prawem byłego mistrza UFC!

Foto: Hawai‘i Police Department

Legenda mieszanych sztuk walki BJ Penn ponownie aresztowany! Hawajczyk został zatrzymany przez policję w miejscowości Hanoka na Hawajach po tym, jak kolejny już raz dał znać o swojej lekkomyślności.

BJ Penn aktualnie jest już na wolności i tam oczekuje na dalsze postępowanie w swojej sprawie. Ale co dokładnie się wydarzyło?

BJ Penn aresztowany! Kolejne kłopoty z prawem byłego mistrza UFC!

Jak czytamy w notatce, którą sporządził Denise Laitinen z departamentu policji na Hawajach, BJ Penn prowadził samochód pod wpływem alkoholu i wykazywał się niebezpieczną i lekkomyślną jazdą. Został on złapany na gorącym uczynku i aresztowany. Po kilku godzinach Hawajczyk opuścił jednak areszt i na wolności będzie oczekiwał na dalszy przebieg jego sprawy.

BJ Penn pod wpływem środków odurzających jeździł po mieście w minioną niedzielę. O niebezpiecznym przypadku pijanego kierowcy policję poinformowali mieszkańcy miejscowości Hanoka, którzy zadzwonili z donosem na Hawajczyka.

To nie pierwszy przypadek, kiedy BJ Penn ma kłopoty z prawem. Wcześniej także kilkukrotnie miał kłopoty za to, że wsiadł za kółko pod wpływem różnych środków odurzających. Hawajczyk miał też sprawy za bójki w barach i przemoc domową.

Zobacz także:

Kamil Gniadek odchodzi z FEN! Paweł Jóźwiak zapowiada batalię o zablokowanie zawodnika!

Jeden z czołowych zawodników wagi półśredniej w Polsce Kamil Gniadek odchodzi z organizacji FEN! 26-latek poinformował w mediach społecznościowych o swojej decyzji, którą od razu skomentował prezes organizacji Paweł Jóźwiak.

Rozpiska KSW 58 – poznaliśmy ostateczną kolejność walk

Rozpiska nadchodzącej gali KSW 58 jest już w całości znana, ale ciągle nie byliśmy pewni ostatecznej kolejności pojedynków, jakie zobaczymy już w nadchodzącą sobotę 30 stycznia.

Droga do KSW 58: Salahdine Parnasse i Daniel Torres [ZAPOWIEDŹ WIDEO]

Droga do KSW 58. Ponad rok fani KSW czekali na powrót do klatki mistrza wagi piórkowej. Już podczas gali KSW 58 Salahdine Parnass stanie do obrony swojego pasa w starciu z nieprzewidywalnym Danielem Torresem.