MMA PLCancer FightersBiuro Fundacji Cancer Fighters okradzione! Kilkadziesiąt tysięcy złotych strat!

Biuro Fundacji Cancer Fighters okradzione! Kilkadziesiąt tysięcy złotych strat!

Fundacja Cancer Fighters poinformowała na Instagramie, że biuro mieszczące się we Wrocławiu przy ul. Bałuckiego zostało okradzione, a straty wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych! Ruszyła zbiórka, dzięki której fundacja będzie mogła ponownie wykupić wcześniej skradziony sprzęt.

Cancer Fighters
Foto: Cancer Fighters

Przykre informacje dotarły do nas w środę, kiedy to Cancer Fighters opublikowała zdjęcia okradzionego biura. Według informacji, wyniesiono laptopy, sprzęty AGD i rzeczy fundacji. Każdy, kto może mieć jakieś informacje, proszony jest o kontakt.

Jak się okazuje to, że ktoś czyni dobro, nie oznacza, że to dobro wróci w drugą stronę… Przekonaliśmy się o tym w pełni wracając do pracy po Majówce. Nasze biuro we Wrocławiu zostało splądrowane i okradzione. Zginęły m.in. sprzęty elektryczne, w tym komputer jednego z pracowników Fundacji oraz ubrania dla zawodników na naszą najbliższą galę Boxing Challenge. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że dzisiaj zamiast zajmować się konkretnymi działaniami dla naszych podopiecznych, liczymy straty i zastanawiamy się co jeszcze zostało nam ukradzione.

Mamy do Was ogromną prośbę! Udostępniajcie nasz post, może okaże się, że ktoś z Wrocławia cokolwiek widział i jakimś cudem uda nam się odzyskać stracone rzeczy. Mamy również apel do złodzieja! Jeśli zobaczysz ten post, to zastanów się co zrobiłeś! I komu tak naprawdę zrobiłeś tym czynem na złość?!

– czytamy na Instagramie Fundacji.

Fundacja Cancer Fighters okradziona! Ruszyła zbiórka

Po ogłoszeniu zdarzenia na skrzynkę odbiorczą fundacji wpłynęły setki pozytywnych wiadomości ludzi, którzy chętni są pomóc w odbudowaniu strat.

Odzew od wszystkich przyjaciół naszej Fundacji przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Ilość wiadomości ze wsparciem i chęcią pomocy była naprawdę ogromna. Bardzo Wam za to dziękujemy!

Na Waszą prośbę odpalamy specjalną zbiórkę, która ma pomoc nam w naprawie zniszczeń, ale przede wszystkim w zakupie rzeczy dla naszych podopiecznych, bo jak się okazało te też przydały się złodziejom… Za każdą pomoc będziemy bardzo wdzięczni!

– napisała Fundacja.

Zbiórka na rzecz Cancer Fighters dostępna jest pod >tym linkiem<.

Zobacz także:

Denis Załęcki w FAME MMA? Boxdel składa propozycję, Nitro komentuje: Mówiłem, żeby brać Denisa!

Czy Denis Załęcki zawalczy w przyszłości w FAME MMA? Znany Torunianin, który przeżywa teraz rozkwit popularności póki co wystąpi na gali High League 3, gdzie zmierzy się w walce MMA ze znanym kickbokserem Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem. Ale w przyszłości, kto wie?

“Hardkorowy Koksu” nie wytrzymał na konferencji High League 3: Daj nam głos, a nie się wpie*dalasz! Widzieliście?

Podczas ostatniej części konferencji High League 3 doszło do kolejnych dymów. Tym razem zobaczyliśmy konfrontację słowną pomiędzy Hardkorowym Koksem, a ”Roburem” i ”Albeto” z Marcinem Dubielem. W pewnym momencie na scenie pojawił się Paweł Tyburski, który już od jakiegoś czasu ma mocny konflikt z raperem. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie w niedalekiej przyszłości – o czym wspomniał na konferencji Malik Montana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis