MMA PLInneBitBay – największa giełda kryptowalut w Polsce i sponsor mistrzów!

BitBay – największa giełda kryptowalut w Polsce i sponsor mistrzów!

BitBay jest największą w Polsce i jedną z największych w Europie giełd obracających kryptowalutami. Firma wkroczyła również do świata MMA i jest jednym ze sponsorów byłego mistrza Federacji KSW – Karola Bedorfa.

BitBay

Bitbay zadebiutował w Polsce w 2014 roku w Katowicach. To największa giełda walut cyfrowych nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. W całej europie polska giełda kryptowalut jest zaś trzecią z największych. Założycielem platformy jest Sylwester Suszek — popularyzator idei kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz prelegent wielu branżowych konferencji w kraju i za granicą. Od 2018 roku giełda zarejestrowana jest na Malcie, a rolę CEO pełni Paweł Sobków”

Za pośrednictwem serwisu można dokonywać transakcji w ponad 20 kryptowalutach w tym m.in.  Bitcoin, Litecoin, Ether, Lisk czy Dash oraz pozwala na wpłaty i wypłaty w walutach fiat, takich jak USD, EUR i PLN.

O skali przedsięwzięcia dobrze mówią liczby. Ponad 800 000 unikalnych użytkowników z całego świata oraz 547 000 BTC rocznego wolumenu dają BitBay pozycję lidera wśród polskich giełd cyfrowych walut. W każdej minucie dokonywanych jest około 125 transakcji.

Platforma jest stale aktualizowana i oferuje swoim użytkownikom nowe funkcjonalności.

BitCantor

Bitcantor to platforma umożliwiająca transakcje zakupu oraz sprzedaży kryptowalut Bitcoin, Litecoin oraz Ethereum bez zbędnych formalności i rejestracji. Bitcantor jest miejscem przygotowanym dla użytkowników oczekujących szybkiej transakcji, ceniących sobie profesjonalizm oraz łatwość obsługi. Kantor kryptowalut to przejrzyste informacje o kursie i proste narzędzia służące dokonaniu transakcji, a także program partnerski, dzięki któremu można zarabiać w prosty sposób.

BitBay Pay

BitBay Pay to innowacyjna platforma pozwalająca na akceptowanie Bitcoina jako zapłaty, zarówno w sklepach online, jak i stacjonarnych. Usługa, którą oferujemy umożliwia proste, szybkie i bezpieczne płatności, które można zaimplementować do każdego biznesu. Codziennie obsługujemy ponad 50 000 transakcji! Dzięki BitBay Pay można dokonywać płatności z każdego miejsca na świecie.

BitBay PRO

BitBay PRO to specjalny interfejs traderski, który sprawia, że handel dla profesjonalnych traderów staje się jeszcze bardziej ekscytujący. Platforma oferuje zaawansowane narzędzia, wskaźniki MACD, RSI i wiele innych, a także dostosowanie interfejsu do własnych potrzeb czy tryb rysowania.

BitBay Cash

BitBay Cash to serwis dzięki któremu w łatwy sposób możesz zamienić gotówkę (PLN, EUR, USD i GBP) na kryptowaluty. Usługa pozwala na zakup voucheru stacjonarnie oraz jego wygodna realizacje online. BitBay Cash posiada również ofertę dla partnerów biznesowych, którzy zarabiają dołączając do międzynarodowej sieci dystrybucji voucherów.

Wielokrotnie nagradzana platforma polecana przez klientów

Giełda BitBay to uznana marka wielokrotnie nagradzana w Polsce i na świecie.

  • Najlepsza Giełda Kryptowalut 2017, Cryptocurrency World Expo
  • Polska Nagroda Innowacyjności 2017, Polski Kongres Przedsiębiorczości
  • Najlepsza Giełda Kryptowalut, Berlin Summit 2018
  • Giełda Blockchain Roku, Invest Cuffs 2019

99% Klientów poleciłoby swoim bliskim otwarcie konta w BitBay

BitBay - największa giełda kryptowalut w Polsce

BitBay dołącza do projektu Win-Win

Od 2018 roku firma BitBay jest jednym ze sponsorów byłego mistrza Federacji KSW Karola Bedorfa. BitBay dołączył również do najnowszego projektu zawodnika, czyli Win-Win. ”. Za sprawą specjalnej platformy aktualni posiadacze pasa z są w stanie podpisać umowę z szeregiem sponsorów. Porozumienia będą należały do mistrzów, dopóki ci będą skutecznie bronić swoje tytuły. W momencie przegranej kontrakty mogą przejść na nowego mistrza danej kategorii wagowej.

Karol Bedorf – WinWin

Karol Bedorf rusza z nowym projektem skierowanym tylko do najlepszych 🔝WinWin Sponsors skupia w swoich szeregach mistrzów organizacji KSW oraz sponsorów którzy z nimi współpracują.

Opublikowany przez KSW Sobota, 7 września 2019

[Artykuł sponsorowany]