MMA PLUFCBisping ostro o osobach walczących o papier: Weźcie się k**wa w garść

Bisping ostro o osobach walczących o papier: Weźcie się k**wa w garść

Foto: bloodyelbow.com

Pandemia koronawirusa powoduje różne reakcje u ludzi na całym świecie. Część z nich popadło w przesadną panikę, na co na swoim Instagramie zareagował Michael Bisping (30-9).

Infekcja Covid-19 wciąż się rozprzestrzenia. W Europie każdy kraj potwierdził chociaż jeden przypadek zarażenia. Pandemia zbiera coraz większe żniwo, toteż wiele państw wprowadziło mocne restrykcje dotyczące ograniczenia swobody ludzi. Celem takich decyzji jest znaczne zmniejszenie szansy na rozprzestrzenianie się choroby.

Jednym z efektów koronawirusa jest panika przejawiająca się robieniem dużych zapasów różnych produktów. W internecie można znaleźć wiele materiałów, w których ludzie wręcz walczą o niektóre rzeczy, jak np. papier toaletowy. Takie zachowanie bardzo oburzyło Michaela Bispinga, który postanowił zareagować na to za pośrednictwem swojego profilu na Instragramie.

Nabierzcie do siebie szacunku. Oczywiście szanujcie wirusa. Dystansujcie się od innych myjcie ręce i pamiętajcie o sześciu stopach dystansu do innego człowieka. Panie z góry miały okazje być blisko wojny, widziały zniszczone miasta i śmierć milionów osób. Wciąż jednak potrafiły zachować one klasę. Te z doły zawstydzająco walczą o dodatkowo niepotrzebne rolki papieru toaletowego i płynu dezynfekującego. Weźcie się kurwa w garść.