Bilety na Babilon MMA 5 wyprzedane! Będzie dodatkowa pula?

Wszystkie bilety na galę Babilon MMA 5 zostały wyprzedane – poinformowali organizatorzy. Oznacza to, że 18 sierpnia w Międzyzdrojach na trybunach zasiądzie 1400 osób. A być może to nie koniec, bo rozważana jest możliwość wprowadzenia do sprzedaży dodatkowej puli wejściówek.

Po tym, jak w czerwcu ogłoszono termin piątej edycji Babilon MMA, kibice regularnie dowiadywali się o nowych interesujących konfrontacjach na karcie walk. Największe zainteresowanie wzbudza oczywiście Szymon Kołecki (6-0). Mistrz i wicemistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów od czasu debiutu w MMA robi prawdziwą furorę – jak dotąd wszystkie swoje walki rozstrzygnął już w pierwszej rundzie. Teraz powinno czekać go pierwsze poważniejsze wyzwanie, gdyż na jego drodze stanie również niepokonany Michał Bobrowski (7-0). 23-latek, który ma „na rozkładzie” między innymi znanego występów w KSW Vitora Nobregę, powinien zawiesić Kołeckiemu poprzeczkę bardzo wysoko. Zwycięzca znacząco umocni swoją pozycję na polskiej scenie MMA.

Na walce wieczoru ciekawe konfrontacje jednak się nie kończą. Kibiców elektryzować będą również pojedynki Rafała Haratyka (9-3-2) z Marcinem Naruszczką (19-8-1) czy Daniela Skibińskiego (11-5) z groźnym Włochem Giovannim Melillo (12-2). Na karcie zobaczymy też między innymi występującego do niedawna w UFC Pawła Pawlaka (13-3). Z gali wypadł natomiast wciąż czekający na debiut Dawid Pepłowski, któremu odnowiła się kontuzja kolana.

Organizatorzy poinformowali, że na galę w Międzyzdrojach, która odbędzie się w sobotę 18 sierpnia, zostały już wyprzedane wszystkie bilety. Wobec wielkiego zainteresowania czynione są jednak próby powiększenia puli wejściówek. Informacje na ten temat powinny zostać podane w najbliższym czasie.

Galę Babilon MMA 5 będzie można oglądać w otwartym Polsacie oraz sportowych antenach stacji. Szczegóły dotyczące wydarzenia są dostępne również na stronie babilonmma.com.

Pełna karta walk gali Babilon MMA 5:

Walki wieczoru:
93 kg: Szymon Kołecki (6-0) – Michał Bobrowski (7-0)
77,1 kg: Daniel Skibiński (11-5) – Giovanni Melillo (12-2)
83,9 kg: Rafał Haratyk (9-3-2) – Marcin Naruszczka (19-8-1)

Karta główna:
77,1 kg: Paweł Pawlak (13-3) – Rafał Lewoń (14-8)
70,3 kg: Artur Kamiński (6-2) – Paweł Mazajło (3-0)
77,1 kg: Kamil Oniszczuk (5-0) – Said-Magomed Abdulkadirov (4-0)
93 kg: Piotr Grażewicz (1-0) – Łukasz Sudolski (1-0)
65,8 kg: Krystian Krawczyk (2-0) – Dominik Gierowski (1-0)
93 kg: Piotr Szczodrowski (1-0) – Sławomir Bryla (0-0)