MMA PLCiekawostkiBigfoot Silva nie wystąpi na gali organizowanej przez Jorge Masvidala, bo… ma kontrakt z Khabibem!

Bigfoot Silva nie wystąpi na gali organizowanej przez Jorge Masvidala, bo… ma kontrakt z Khabibem!

Antonio “Bigfoot” Silva nie wystąpi na gali Gamebred Fighting Championship 2 organizowanej przez Jorge Masvidala. Wszystko przez kontrakt, jaki Brazylijczyk ma z… Khabibem Nurmagomedovowem.

Silva miał wystąpić w walce wieczoru wspomnianej imprezy, która zaplanowana jest na dzień 11 września. Tam miał zmierzyć się z Alexem Nicholsonem w trzyrundowym pojedynku.

Bigfoot Silva nie wystąpi na gali organizowanej przez Jorge Masvidala, bo… ma kontrakt z Khabibem!

Silva jednak niespodziewanie nie wystąpi na tej imprezie z powodu kontraktu, który zawarł z organizacją Eagle Fighting Championship kierowaną przez Khabiba Nurmagomedovowa.

Przedstawiciele Gamebred FC potwierdzili zmianę w walce wieczoru swojej imprezy, gdzie w miejsce Bigfoota Silvy wejdzie Jonathan Ivey.

Silva natomiast już 26 września w Gruzji zmierzy się z olimpijczykiem z 2012 roku w zapasach Davitem Modzmanshvilim, którego rekord w MMA wynosi jak dotąd 1-1.

Zobacz także:

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

EFM SHOW 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w sobotę 11 września w bułgarskiej Sofii odbędzie się gala EFM Show 2. W rozpisce znalazło się kilka interesujących pojedynków.