MMA PLHighleagueBig Jack o walce z Hasbullą: Dziwnie mi to mówić, ale walka jak z niemowlakiem!

Big Jack o walce z Hasbullą: Dziwnie mi to mówić, ale walka jak z niemowlakiem!

Pewności siebie nie można mu odmówić! ”Big Jack” jest przekonany, że pokonałby Hasbulle Magomedova. Niskorosły ma jednak świadomość, że ciężko byłoby zorganizować takie starcie.

Jack

Na najbliższej gali High League 2 zostanie spełnione marzenie ”Big Jacka”. Piątego lutego w Tauron Arenie Kraków dojdzie do jego walki z ”Mini Majkiem”.

“Big Jack” w HIGH League zadebiutował podczas pierwszej, sierpniowej gali. Zmierzył się wtedy z innym niskorosłym, Jakubem “Carlito” Olewińskim. Była to pierwsza walka tego typu w Polsce. Jarema świetnie się zaprezentował i wygrał po brutalnych uderzeniach w rundzie drugiej. Historyczne starcie można obejrzeć na kanale HIGH League na YouTubie.

Big Jack: Uważam, że na Hasbulle ciężko się trochę porywać!

”Big Jack” ma świadomość, że ściągnie na pojedynek Hasbulli Magomedova będzie bardzo ciężkie. Mimo wszystko Maciek jest przekonany, że pokonałby popularnego tik-tokera.

No tutaj myślę też, że Hasbulla jest… nie wiem czy słabszy. Tak to nie ma co mówić, przyjedzie i co będzie? Uważam, że na Hasbulle ciężko się trochę porywać, bo jednak to jest gwiazda światowa. Nie ma nawet co mówić, ale uważam też, że jeżeli walka byłaby też z kopami na głowę. A Hasbulla ile ma? 90 cm wzrostu, tak mi się wydaje. Na 90 cm jeszcze nogę podniosę, więc mogłaby to być bardzo jednostronna walka. Myślę, że Hasbulla bardziej skupi się na Abdu Roziku. Niech sobie walczą, ja mam tutaj przeciwnika Majka. Między mną, a Hasbullą jest z 40 cm różnicy, tak średnio by to wyglądało. Ile on może ważyć, z 20 kilo. No właśnie, w sensie dziwnie mi to mówić, ale walka jak z niemowlakiem.   

Cała rozmowa poniżej:

Aktualna karta walk:
Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert ”Dredziasty” Węzka
Konrad Karwat vs Mariusz ”Super Mario” Sobczak

Zobacz także:

Jan Błachowicz o walce w freakowej organizacji: Już mnie życie nauczyło, żeby nigdy nie mówić nigdy! Zaskoczeni?

Jan Błachowicz wypowiedział się na temat prężnie rozwijających się gal influencerów w Polsce.

Popek o swoim dzieciństwie: Mnie wychowała ulica, byłem porzuconym dzieciakiem! Widzieliście?

To był wyjątkowy wywiad z Popkiem (4-4). ”Król Albanii” w rozmowie z Onetem otworzył się i wspomniał o swoim ciężkim dzieciństwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis